УКР
УКР
14.09.2015 15:25
Поділитися

Історія про українського чотирилапого копа набирає обертів

0

В Україні поступово вчаться знімати серіали за сучасними лекалами, і вже сьогодні серед посередніх витворів нового українського кінематографу трапляються дійсно хороші екземпляри.

пес1

В останні роки у українському телепросторі балом правили творіння російського виробництва, та через усім відомі події їхня кількість різко зменшилось. Ця ситуація стала каталізатором для відновлення виробництва українських телевізійних продуктів, що не може не радувати.

Одним із гарних представників плеяди нових українських серіалів є «Пес». Коротка і влучна назва пробуджує далекі дитячі спогади про «Комісара Рекса», котрого колись із задоволенням дивилися цілими родинами. І дійсно, у них є багато спільного. У вітчизняному серіалі також присутній чотирилапий персонаж – німецька вівчарка Граф, чия привітна морда та відповідна дресура додають серіалу неабиякого шарму. Граф, як і Рекс, допомагає представнику силових органів. Хоча в українському серіалі головний герой Максим Максимов є колишнім правоохоронцем, котрого вигнали з МВС начебто за систематичне п’янство. Тому сюжет фільму базується не стільки на робочих буднях героя та пса, як на історії вбивства близької Максиму людини, колишнього наставника і тестя, котре ніхто не хоче розслідувати. Так колишній міліціонер на пару із псом убитого починають власне розслідування. Звичайно, йому не раз доведеться стикатися із колишніми колегами, допомагати одним із них розкривати злочини та долати перешкоди, котрі чинять інші. Це складна заплутана справа, і щоб дізнатися, хто стоїть за цим злочином, колишньому співробітнику МВС і його вірному кудлатому помічнику доведеться пройти через безліч випробувань. Сюжетна складова серіалу хоч і не претендує на премію за кращий сценарій, але виписана досить професійно. Кожна серія представляє собою окрему цікаву історію, проте автори не забувають розвивати й основну сюжетну лінію, підводячи героя і глядачів до розв’язки головної загадки. Цікавою є й історія звільнення Максимова з органів, подробиці якої нам поступово відкриваються. Тож інтерес до серіалу лише росте із кожною серією, і напруження не спадає. Принаймні поки що.

пес2

Приємно відзначити, що й актори грають досить професійно, не змушуючи згадувати ті часи, коли після кожної репліки героя хотілося крикнути славнозвісне «Не вірю». Більшість персонажів дійсно схожі на образи з нашого сьогодення: ментів, бізнесменів, бандитів, адвокатів тощо. Щодо Микити Панфілова, котрий виконує головну роль, то він заслуговує справжнього визнання. Актор органічно виглядає в образі Максима, серйозного і напруженого у складних ситуаціях та з незмінною іронією в повсякденному житті. Взагалі, персонаж головного героя гарно викреслений. Максимов – неординарна особистість, їздить на колоритному авто, має свої специфічні звички (чого тільки варта відмова від алкоголю по непарних числах). А його дует із Графом примушує глядача повірити в те, що Максим дійсно врятував собаку від смерті.

В усьому, що трапляється, є щось хороше. Так і ситуація, котра склалась на українському телебаченні, дала друге дихання вітчизняним творцям серіалів. І дехто з них вже довів, що в України є майбутнє у цій сфері. Тепер ми знаємо ще одного талановитого режисера, Миколу Каптана, умілого актора, Микиту Панфілова, ну і, звичайно, неперевершеного Графа. Якщо вам не байдужа доля вітчизняного кінематографу, хочете відпочити перед телевізором чи монітором, не згадуючи про політику та війну, раджу звернути увагу на серіал «Пес». Ця телеісторія якраз набирає обертів.

пес3

Дмитро Сидоренко, спеціально для “Ранок у Великому Місті”

14.09.2015 15:25
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору