УКР
УКР
25.08.2015 15:40
Поділитися

Руслана: “Незалежність Україні принесли Майдани, студенти і мужні люди”

0

Руслана Лижичко по-своєму відмітила День Незалежності та, звичайно ж, не могла не привітати українців зі святом.

Ruslana (1)

Оскільки співачка вважає, що зараз не час і не місце для гучних парадів, вона провел24 серпня на студії за записом нового альбому, та у родинному колі. Звичайно, з такої урочистої нагоди Руслана звернулася і до українців:

Хотілося би подякувати Богу за те Світло, яке він подарував Україні, за ті землі, які дав нам, щоби ми їх зберегли, за ті серця і душі, якими він нас наділив і які допомагають нам створювати те, що ми створюємо. Однозначно хочу сказати, що не партії і не політики вибороли Незалежність України. Незалежність Україні принесли Майдани, студенти, вільні і сильні, мужні люди, яких особисто я зустріла на революціях 2004-2005 та 2013-14 рр. Сьогодні я хочу всіх підбадьорити та в черговий раз сказати: «Україна є і буде!». Однозначно я сьогодні вітаю всіх зі святом! Це, мабуть, одне з найбільших свят для кожного українця. Цей День я ставлю вище за власний День Народження, тому що народження моєї країни особисто для мене має більше значення у всіх контекстах. Як правило, все починається з малого. Коли я дивлюся на свою родину, я розумію, що це і є моя країна. Коли я дивлюся на селище, у якому я проживаю, я й розумію, що це і є моя країна (без глобалістики і пафосу). Наша незалежність починається з того, що ми обов’язково відвоюємо наш «Чернечий ліс», який намагаються вкрасти корупціонери чужими руками, на якому б високому рівні це не «кришувалося», у які би найвищі кабінети не вела би ця корупція. Кожен з нас має захистити свою Незалежність, свій «Чернечий ліс», свої сині гори, своє Чорне море, свою землю, свою Батьківщину”, – закликала Руслана.

Однак свято запам’яталося Руслані не тільки роботою. У співачки загубилося кошеня Вєня, якого шукали всією родиною два дні. Але, як і годиться в справжній сім’ї, де «один за всіх і всі за одного», цуценя Руслани Чудо віднайшло кошеня та повернуло його додому.

 

25.08.2015 15:40
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору