УКР
УКР
20.07.2015 14:10
Поділитися

Магазинне молоко шкодить вашому здоров’ю

0

Японський лікар Хіромі Шинья — знаний хірург, гастроентеролог та автор системи відновлення здоров’я, якої сам притримувався усе життя. Тільки уявіть, останній раз Хіромі хворів, коли йому було 19 років, а зараз лікареві за 70. У своїй книзі «Про шкоду здорового харчування» Хіромі Шинья розповів про те, чому категорично не слід пити магазинне молоко.

39597793_m

Виявляється, молоко засвоюється набагато гірше будь-якого іншого продукту. За консистенцією це однорідна рідка маса, тому деякі навіть п’ють його замість води. Проте у молоці міститься казеїн, який, потрапляючи до шлунку, злипається в один великий клубок, утруднюючи травлення.

Крім того, магазинне молоко гомогенізоване. Що це означає? Гомогенізація – процес, під час якого молоко змішують, домагаючись рівномірного розподілу часток жиру. У гомогенізації немає нічого хорошого, бо під час перемішування у молоко потрапляє повітря, і молочні жири перетворюються на окислену маслянисту субстанцію. Вживати окислені молочні жири – значить вводити в свій організм велику кількість вільних радикалів, які тільки погіршують здоров’я.

29356366_m

Під час подальшої технологічної обробки молоко, що містить окислені жири, піддається пастеризації при температурі більше ста градусів. Ензими (необхідні для травлення ферменти) дуже чутливі до нагрівання. При температурі від 45 до 115 градусів вони повністю руйнуються. Іншими словами, в магазинному молоці просто немає дорогоцінних ензимів. Додайте до цього змінену під дією високої температури структуру білків, і ви зрозумієте, що мова йде про найгірший з продуктів.

Доказом сумнівної користі молока може служити і така новина: якщо новонароджених телят починають годувати магазинним молоком, вони гинуть на четвертий-п’ятий день. Немає ензимів – немає життя.

Таких висновків дійшов у своїх дослідах Хіромі Шинья. Отож, ми радимо вам тричі подумати, перш ніж взяти з полиці супермаркету пляшку пастеризованого молока. Краще зробіть вибір на користь кефіру або ряжанки.

20.07.2015 14:10
0Загрузка...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору