Антон Равицький стане зірковим гостем команди "Dream Team"


Антон Равицький стане зірковим гостем команди “Dream Team”

Переглядів 510       08.06.2016

13 червня зірка “Ранку у Великому Місті” Антон Равицький стане героєм молодіжного мотиваційного проекту “Утро с Dream Team”. Яскрава команда Dream Team і веселий Антон Равицький зберуться в центрі столиці – по сусідству з музеєм PinchukArtCenter в еспресо-барі “Чашка”, щоб зробити понеділок днем мотивації!

13383861_1126612304048719_449798441_o

Як легко почати робочий тиждень, як надихнутися на нові звершення, як досягати цілей та багато іншим секретів ранкової бадьорості й гумору, ви зможете дізнатися з вуст зіркового ведучого ICTV.

“Можу сказати, що мій секрет енергійності та позитиву полягає в тому, що вранці перед ефіром, під чашечку кави, гортати сайти з жартами і анекдотами. Насправді сміх для мене – це найкращий засіб, щоб прокинутися. А ще мені подобається співати вранці, так що напарникам по студії іноді доводиться терпіти. Всіх чекаю в понеділок!”,  –  говорить ведучий Антон Равицький.

Познайомитись, поспілкуватись, поставити питання, скуштувати ароматну каву в компанії зірки та зробити супер-селфі! Всіх чекаємо в понеділок 13 червня о 8.30 в Чашка Espresso Bar (Червоноармійська, 1-3, Бессарабська площа). Вхід вільний.

Loading...
Загрузка...
Ранкова стрічка
ЩЕ
ßíäåêñ.Ìåòðèêà