Як ветеран АТО відкрив власне кримськотатарське кафе у Києві

Арслан Місіратов кримський татарин, ветеран АТО і бізнесмен. Колись він мав свій бізнес, був інженером-дизайнером. А зараз тримає точку кримськотатарської кухні у Києві, годує гостей сімейними смаколиками за рецептами мами та бабусі.

Арслан Місіратов фото

Після АТО Арслану довелося починати життя з нуля. Він шукав роботу всюди: будівельником, охоронцем, сторожем. Саме друзі переконали Арслана розпочати свою справу. І почалися пошуки приміщення і людей, а головне – грошей для свого маленького бізнесу. Оренда приміщення, обладнання – все це не дешево. Та банки відмовляли Арслану, як тільки бачили його кримську прописку. Врятував ситуацію друг, який повірив у справу Арслана та допоміг.

Перші три місяці, зізнається Арслан, були найважчими. Із самого початку у закладі працювали двоє – Арслан та його вірний помічник Іван. Працювати доводилося із самого ранку до пізнього вечора.

Зараз у Арслана працює ще кілька хлопців, і що найцікавіше – усі теж ветерани АТО. Кримсько-татарська кухня і патріотизм – ось яка особливість закладу. Коли пішли перші клієнти, всі захоплювалися спочатку атмосферою, а потім – неординарним меню.

У майбутньому хлопці обов’язково планують розширюватися. За словами Арслана, вони готують щось грандіозне. А поки написали бізнес-план та готуються подаватися на гранти. Адже кожен має право на свою справу.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Подружжя з Києва вирощує екзотичні гриби на українській землі

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ