УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як розпізнати інсульт і врятувати життя: ініціатива від стипендіатів Завтра.UA

Інсульт: як попередити та розпізнати небезпечну хворобу, та що робити у разі появи симптомів. Кожні 4 хвилини інсульт забирає життя однієї людини, кожні 2 секунди він знаходить нову жертву. Лише 15-20% людей повертаюся до нормального життя після інсульту. Інсульт посідає 1 місце в світі серед причин інвалідізації населення та третє серед причин смертності. Дослідження ВООЗ виявляли, що за останні 30 років показник захворювання зріс на 68% і зростатиме й надалі. [read_more_news] Про те, як перередити цю небезпечну хворобу, розпізнати її перші симптоми та вжити необхідних рятівних заходів, українців інформують стипендіати програми Завтра.UA, які розробили власний соціальний проект. Якщо ви студент 3-6 курсів і маєте ідею корисного та цікавого проекту, але не маєте коштів на його реалізацію – програма Завтра.UA для вас. Більше про те, як стати її учасником та отримати фінансову підтримку – у сюжеті Ахави Тесленко. Більше дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми вже розповідали про симптоми інсульту у матеріалі. Фото: Pixabay    

Як розпізнати інсульт і врятувати життя: ініціатива від стипендіатів Завтра.UA

0 Коментувати

Інсульт: як попередити та розпізнати небезпечну хворобу, та що робити у разі появи симптомів.

Кожні 4 хвилини інсульт забирає життя однієї людини, кожні 2 секунди він знаходить нову жертву. Лише 15-20% людей повертаюся до нормального життя після інсульту.

Інсульт посідає 1 місце в світі серед причин інвалідізації населення та третє серед причин смертності. Дослідження ВООЗ виявляли, що за останні 30 років показник захворювання зріс на 68% і зростатиме й надалі.

Також по темі: Завтра.UA: у молоді з’явився шанс змінити країну і власне життя

Про те, як перередити цю небезпечну хворобу, розпізнати її перші симптоми та вжити необхідних рятівних заходів, українців інформують стипендіати програми Завтра.UA, які розробили власний соціальний проект.

Якщо ви студент 3-6 курсів і маєте ідею корисного та цікавого проекту, але не маєте коштів на його реалізацію – програма Завтра.UA для вас. Більше про те, як стати її учасником та отримати фінансову підтримку – у сюжеті Ахави Тесленко.

Більше дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми вже розповідали про симптоми інсульту у матеріалі.

Фото: Pixabay

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

20.11.2020 12:25
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: