УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Завтра.UA: у молоді з’явився шанс змінити країну і власне життя

Фонд Віктора Пінчука розпочав 15-й відкритий конкурс стипендіальної програми Завтра.UA. Цьогоріч він буде проходити в онлайн-форматі. Головна ідея програми полягає в тому, щоб виховати нову інтелектуальну еліту країни, яка стане генератором майбутніх змін. Тож якщо у вас є ідея власного проекту, але ви досі не знайшли шляхів її реалізації – саме час відправити заявку на участь. Учасниками програми можуть стати студенти 3-6 курсів денної форми навчання, які мають бажання змінити країну на краще. Подати заявку можна до 18 грудня. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті Zavtra.in.ua. Усі подробиці – в сюжеті Ахави Тесленко. Нагадаємо, раніше ми розповідали про літній табір YOU Camp від Завтра.UA. Фото: Zavtra.in.ua

Завтра.UA: у молоді з’явився шанс змінити країну і власне життя

0 Коментувати

Фонд Віктора Пінчука розпочав 15-й відкритий конкурс стипендіальної програми Завтра.UA. Цьогоріч він буде проходити в онлайн-форматі.

Головна ідея програми полягає в тому, щоб виховати нову інтелектуальну еліту країни, яка стане генератором майбутніх змін. Тож якщо у вас є ідея власного проекту, але ви досі не знайшли шляхів її реалізації – саме час відправити заявку на участь.

Учасниками програми можуть стати студенти 3-6 курсів денної форми навчання, які мають бажання змінити країну на краще. Подати заявку можна до 18 грудня. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті Zavtra.in.ua.

Усі подробиці – в сюжеті Ахави Тесленко.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про літній табір YOU Camp від Завтра.UA.

Фото: Zavtra.in.ua

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

13.11.2020 12:20
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: