УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як карантин змінив українців, та що на нас чекає далі

Карантин через поширення коронавірусу в Україні триватиме щонайменше до 24 квітня. У разі потреби його можуть продовжити знову. Але він уже змінив життя кожного з нас. Ми працюємо в інших умовах, а багато хто через цю ситуацію взагалі втратив своє місце роботи. Ми змушені відпочивати не в звичний для нас спосіб та умовах. По-іншому маємо витрачати гроші. [read_more_news] Як карантин змінив українців та що всіх нас чекає в майбутньому – дивіться в сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна. Нагадаємо, раніше ми розповідали про земельний закон, хто та як зможе купувати землю в Україні.

Як карантин змінив українців, та що на нас чекає далі

0 Коментувати

Карантин через поширення коронавірусу в Україні триватиме щонайменше до 24 квітня. У разі потреби його можуть продовжити знову.

Але він уже змінив життя кожного з нас. Ми працюємо в інших умовах, а багато хто через цю ситуацію взагалі втратив своє місце роботи.

Ми змушені відпочивати не в звичний для нас спосіб та умовах. По-іншому маємо витрачати гроші.

Також по темі: COVID-19: як пандемія змінила світ та Україну Звільняють під час карантину – що робити? Що чекає на Україну після карантину?

Як карантин змінив українців та що всіх нас чекає в майбутньому – дивіться в сюжеті політичного оглядача Павла Казаріна.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про земельний закон, хто та як зможе купувати землю в Україні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

03.04.2020 14:15
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: