УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Верховна Рада у турборежимі: чим запам’ятався рік роботи парламенту?

Минув вже рік з початку роботи Верховної ради 9 скликання – чим він запам'ятався. 29 серпня 2019 року депутати провели першу одноденну сесію, і почали ухвалювати закони у так званому турборежимі. Зокрема, обранці "погрожували" виконати усі передвиборчі обіцянки. Благо, обійшлось без бійок, а от скандалів та інтриг за рік було вдосталь. Загалом Верховна Рада за рік ухвалила понад 140 законів конституційною більшістю, тобто більш як трьомастами голосами. Власне, цю саму монобільшість можна смакувати під різними соусами. З одного боку, це феномен, вперше за роки української незалежності одна політична партія у Верховній Раді отримала таку колосальну підтримку і довіру електорату. Але цей плюс, який зіграв з усіма злий жарт. Тут соус вже кислішає – коштом бренду "Зе" і, відповідно, особистого рейтингу президента Зеленського, до Ради потрапило багато людей вкрай далеких від політики, кажуть експерти. Прогульники, секс-скандали та приховані судимості: яким був перший рік роботи Верховної Ради? Дивіться у відео. [read_more_news] Нагадаємо, раніше ми писали про те, хто і як купуватиме українську землю згідно з нововведеннями земельного закону. Фото: Верховна Рада України

Верховна Рада у турборежимі: чим запам’ятався рік роботи парламенту?

0 Коментувати

Минув вже рік з початку роботи Верховної ради 9 скликання – чим він запам’ятався.

29 серпня 2019 року депутати провели першу одноденну сесію, і почали ухвалювати закони у так званому турборежимі.

Зокрема, обранці “погрожували” виконати усі передвиборчі обіцянки. Благо, обійшлось без бійок, а от скандалів та інтриг за рік було вдосталь.

Загалом Верховна Рада за рік ухвалила понад 140 законів конституційною більшістю, тобто більш як трьомастами голосами.

Власне, цю саму монобільшість можна смакувати під різними соусами.

З одного боку, це феномен, вперше за роки української незалежності одна політична партія у Верховній Раді отримала таку колосальну підтримку і довіру електорату.

Але цей плюс, який зіграв з усіма злий жарт.

Тут соус вже кислішає – коштом бренду “Зе” і, відповідно, особистого рейтингу президента Зеленського, до Ради потрапило багато людей вкрай далеких від політики, кажуть експерти.

Прогульники, секс-скандали та приховані судимості: яким був перший рік роботи Верховної Ради?

Дивіться у відео.

Також по темі: Без ріелтора ні купити, ні продати житло: новий законопроект Верховної Ради Хто є хто у Верховній Раді: Даша Селфі познайомилася з новими депутатами Нові депутати Верховної Ради – хто вони

Нагадаємо, раніше ми писали про те, хто і як купуватиме українську землю згідно з нововведеннями земельного закону.

Фото: Верховна Рада України

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

02.09.2020 12:10
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: