В Австралії продають туалетний папір за 1,5 млн доларів

Ви навіть не могли уявити, що ці банальні побутові речі можуть коштувати таких грошей! Наприклад, зубна паста за 100 доларів? Або ж туалетний папір за 1,5 млн.

золотий туалетний папір

 Річ: Туалетний папір

Ціна: 1,5 млн доларів

Причина: Просякнутий золотом

Хочете викинути гроші в унітаз? Купіть золотий туалетний папір і спустіть туди цілих 1,5 млн доларів. Тришаровий, 22-каратний золотий туалетний папір вигадав австралієць Фрітц Лойбл, після відвідування Дубаю. Заможна країна з золотими туалетами, ручками, душами надихнула його на таке коштовне доповнення туалету. Він взяв і просякнув звичайний туалетний папір золотою стружкою. Засіб гігієни пройшов всі необхідні дерматологічні дослідження і не є шкідливим. Отже, використовувати можна!

 Річ: М’ятна зубна паста

Ціна: 100 доларів

Причини: Унікальний компонент

Саме так, виробники цієї зубної пасти запевняють: вона унікальна, більше того, діє з першого застосування. Унікальний компонент ніхто не розповідає, кажуть, просто в пасті немає фтору, зате є дорогий замінник, який добувають з какао-бобів. Загалом це нагадує буденну рекламу будь-якої зубної пасти, однак ця ще й коштує цілих 100 доларів за тюбик. Та виробники запевняють: воно того варте, адже паста утворює мінералізований шар емалі та чудово відбілює зуби…

Більше дивіться у відео

Також дивіться: На 75 мільйонів корейців існує лише 300 прізвищ

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ