На 75 мільйонів корейців існує лише 300 прізвищ

У світі так багато цікавого і ми зобов’язані вам про все розповісти! Ім’я та прізвище – це те, що супроводжує всіх людей протягом життя. Тому просто зараз цікаві факти про імена та  прізвища.

МІСЦЕ: КОРЕЯ

ФАКТ: ІСНУЄ ЛИШЕ БІЛЯ 300 ПРІЗВИЩ

Населення Кореї становить більше 75 мільйонів людей,  а прізвищ на цих всіх корейців нараховують лише 300. Одне з найпопулярніших прізвищ в Кореї – Кім, за підрахунками його носять майже 10 мільйонів людей, також від цього прізвища не відстають Лі, Чой та Чунг. Чому саме так, розбиратися довго – все це особливості культури та поділу на клани, однак факт залишається фактом J

МІСЦЕ: РИМСЬКА ІМПЕРІЯ

ФАКТ: ЖІНОК НУМЕРУВАЛИ

В Древньому Римі жінок не називали, їх нумерували. Якщо в одній сім’ї народжувалися кілька дівчаток то їх так і називали – Перша, Друга, Третя… або ж  Старша, Друга, Третя, Молодша… Ну а прізвище залежало від імені батька. Якщо тата звали Юлій, то донька буде «Юлія». А при одружені прізвище змінювалося на ім’я чоловіка. Уявіть така велика Імперія була, а імен на всіх жінок лише кілька.

МІСЦЕ: ІСЛАНДІЯ

ФАКТ: У ЖИТЕЛІВ НЕМАЄ ПРІЗВИЩ  

Скажете як таке можливо у сучасному світі? Можливо, у Ісландії замість прізвища використовують «по-батькові», от і все. Якщо, припустимо, чоловіка звати Йон, а його батька Томас – його ім’я та прізвище буде Йон Томас, але коли у Йона народиться син – його прізвище вже буде «Йонсон».  Цікаво, що такий звичай був у всіх Скандинавських країнах, однак зараз така традиція залишилася лише в Ісландії!

Також дивіться: У Японії заборонено танцювати в нічних клубах вночі

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ