В Австралії можна орендувати будинок на колесах за 1 долар

Українка Аліна мріяла жити в Америці, але доля занесла її з Донеччини в далеку Австралію. Так далеко українка поїхала на студентське стажування, а потім залишилася жити.

будинок на колесах фото

За шість років Аліна стала своєю в Австралії, і, звісно, їй є, що розказати про цю дивовижну країну. Наприклад, як орендувати будинок на колесах за 1 долар? Навіщо домашнім улюбленцям в Австралії вшивають мікрочіп? І як завести в орендованій квартирі кішку, якщо не можна?

Аліна об’їздила майже всю Австралію. А зробила вона це на екзотичному для нас кемпервені. Це так званий будинок на колесах, у якому є все. Такі будинки на колесах повністю облаштовані для комфортної мандрівки, у деяких навіть є ванна кімната. Дуже зручно, але і дуже дорого – від 100 до 1000 доларів за добу.

Уявіть собі, Аліна знайшла спосіб орендувати кемпервен усього лише за 1 долар. По всій Австралії є представництва компаній, які здають в оренду ці будинки на колесах. І, звісно, їх треба перевозити з одного міста в інше. І щоб не витрачатися на спеціальних робітників, бо робоча сила дуже дорога в Австралїї, компанії вирішили здавати їх в оренду за символічну суму туристам. Вони із задоволенням перевозять кемпервени з міста, де закінчився туристичний сезон, в місто, де він почався, тому обидві сторони у виграші.

Компанії дають певну кількість днів на перевезення кемпервена з можливістю докупити декілька днів. Аліна докуповавула, і їй навіть робили знижку. Більше того, якщо ви так званий турист-перевезник, компанії навіть компенсують частину витрат на бензин!

Аліна завжди мріяла про кішку. Однак в Австралії не могла її завести аж цілих 5,5 років! І все через орендодавців, які не давали свій дозвіл на тварину. Справа в тому, що в Австралії можна купити домашнього улюбленця лише тоді, коли є офіційний дозвіл від орендодавця. Квартиру, власник якої дав дозвіл на улюбленця, Аліна знайшла через 5,5 років, і аж тоді завела кішку Фоксі.

«Щоб забрати її з притулку, ми також заплатили 300 доларів власникові цієї квартири. Тут така вимога, що якщо ти заводиш тварину, ти зобов’язаний платити депозит. Цей депозит покриває можливі пошкодження у зв’язку із володінням твариною», – розповідає Аліна.

Крім того, просто так котика з вулиці взяти в Австралії не вдасться. Його треба купити в притулку або в людини, яка їх розводить. Це обійдеться від 100 до 200 доларів, залежить від породи.

«У цю суму входить операція по стерилізації, це обов’язкова вимога в Австралії. Також у цю вартість входить перше щеплення і електронний мікрочіп. У неї між лопатками встановлений чіп, у який внесена наша інформація, наші контактні дані, адрес, наші імена і прізвища», – каже дівчина.

Цей чіп можна просканувати в будь-якій ветеринарній клініці. А взагалі, щоб Аліні дозволили придбати Фоксі, їй довелося пройти 9 кіл бюрократичного пекла. Українка навіть підписала угоду, що буде піклуватися про кішечку і регулярно водити її до ветеринара та робити щеплення. Представники притулку можуть справді прийти і перевірити умови, в яких живуть їхні колишні підопічні. Крім того, якщо в тебе є тварина в Австралії, ти повинен зареєструвати її у міській раді і платити за реєстрацію від 20 до 40 доларів на рік, в залежності від тварини.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: В Австралії можна керувати автомобілем напідпитку

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ