В Австралії держава допомагає громадянам купувати квартири

Українка Аліна мріяла жити Америці, але доля її занесла в не менш прекрасну Австралію. Вона поїхала за океан як студент-стажер, потім за хорошу роботу отримала робочу візу, а вже сьогодні у Аліні є право на постійне проживання в країні. Тож як професійний і досвідчений емігрант Аліна знає все, що потрібно для життя в Австралії.

астралія фото

Вона розповіла – як отримати знижку на оренду житла? Яку допомогу  можна отримати від держави при купівлі квартири? І де влаштувати пікнік, щоб дивитися на океан і не платити за оренду барбекю.

Країна зі своїм світом – унікальна Австралія. Неймовірний Індійський океан, хмарочоси, які вражають і +22 навіть взимку – за все це Аліна полюбила нове місто і нову країну. Однак дівчина зізнається, що навіть в Австралії є на що жалітися.

«В Австралії досить дороге життя, особливо ціни на житло. Наприклад, ми знімаємо однокімнатну квартиру в п’яти кілометрах від центру міста, і платимо 1500 доларів. Це хороша квартира в новобудові, але порівняно з вартістю житла в Америці, і вже тим більше в Україні – це величезні гроші», – розповідає Аліна.

1,5 тисячі австралійських доларів – це близько 29 тисяч українських гривень. Немало, але через те, що Аліна студентка, в неї діє студентська знижка. Вона платить 1200 доларів з усієї суми, різницю доплачує держава.

Крім того, в Австралії можна і заробляти непогано, тому Аліна замислюється про придбання власної квартири. Новачкам, тобто тим, хто вперше купує житло, трохи допомагає держава. Вони дають грант на суму 10 тисяч доларів, який ти можеш покласти на депозит, зробити ремонт у квартирі або придбати меблі.

І не лише держава турбується про тих, хто вперше хоче облаштуватися у власному гніздечку, а і місцеві банки. Всім дають кредити на 30 років, а тим, хто вперше купує квартиру, навіть знижують процентну ставку, яка зазвичай складає 5-6% на рік.

Більше дивіться у відео      

Також дивіться: Українка розповіла, чому з лютого по квітень у морі в Мексиці краще не купатися

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ