У Туреччині роботодавці оплачують працівникам проїзд, їжу та страхування

Туреччина – країна найсмачніших солодощів і особливої культури. Українець Андрій, який переїхав туди 25 років тому, відкрив нам ще більше цікавих фактів про Туреччину. Турецькі роботодавці сплачують медичне страхування своїх співробітників, покривають витрати на проїзд і їжу. А чим ще вони допомогають своїм громадянам?

турецький прапор фото

Як отримати безпроцентний кредит на придбання квартири? Де безкоштовно видають медичну страховку? І як не витрачатися на проїзд до роботи і на обід?

Туреччина – країна, яку люблять туристи за уважний сервіс, а місцеві – за дбайливу соціальну політику. Адже навіть при покупці житла тут людям йдуть на зустріч. Місцеві банки пропонують вигідні умови кредиту, щоб власна квартира не стала причиною розорення. Є іпотека з безвідсотковим кредитом на певний період. Також існує всім відома розстрочка. А взагалі держава не дозволяє банкам наживатися на простих громадянах.

«Також в банківському секторі в Туреччині дуже низькі кредити, дуже низька процентна ставка, яку встановлює держава зараз, правда, через те, що сталася інфляція, ставку трішечки підвищили, але це не більше ніж 10% річних», – розповідає Андрій.

У Туреччині також не ображають людей, які офіційно працюють. Кожній працюючій людині надається державна страховка на медичне обслуговування, а особливо щедрі компанії додатково виділяють гроші на приватне страхування і навіть на міжнародне.

Але місцеві роботодавці хочуть, щоб їхні працівники були не лише здоровими, а й ситими. Тому виділяють гроші на обіди. Роботодавці компенсують витрати працівників на їжу, заздалегіть видають фіксовану суму грошей на харчування, видають талони на відвідування харчових закладів або годують на місці.

Крім того, вони компенсують витрати на проїзд у вигляді грошей, чеків на бензин чи навіть робочого авто. Але найбільш розповсюджена – сервісна розвозка. Зазвичай це великі мікроавтобуси, які підвозять працівників у різні райони майже під під’їзд.

Дивіться також: Чому в Туреччині немає смачної ковбаси?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ