У Туреччині кожен емігрант може безкоштовно вивчити турецьку мову

Андрій народився в Києві, але більшу частину життя провів у Туреччині. І він розказав нам найцікавіше про свою другу Батьківщину. Чому у Стамбулі завжди тісно? Чому власний автомобіль у Стамбулі – безглузда річ? І як емігранту швидко і безкоштовно вивчити турецьку?

Стамбул, Туреччина

Стамбул – колишня столиця Туреччини і сучасна столиця краси, духовності і туризму. Неймовірний Босфор, найвеличніші архітектурні пам’ятки та історія, оповита легендами, – через це мільйони туристів приїжджають у Стамбул, а от емігрантів Туреччина приваблює гуманною соціальною політикою.

«Кожен емігрант може абсолютно безкоштовно вивчати турецьку мову. Для цього є ціла система соціальних ініціатив, де ви можете вивчати турецьку мову, займатися рукоділлям, навчанням фотографії та інших іноземних мов», – розповідає Андрій.

Існує спеціальний сайт, на якому запропоновані абсолютно різні курси, більше того, сертифікати з цих курсів можуть допомогти при працевлаштуванні. Крім того, для емігрантів, і для всіх інших легальних жителів Туреччини є можливість безкоштовно відвідувати спортивні секції.

«Якщо ви живете в Туреччині, ви можете претендувати на відвідування спортивних заходів у своєму районі, наприклад, відвідування басейну, якщо він у вас є, гімнастики і так далі, абсолютно безкоштовно, але це є квоти, так як людей живе багато», – каже Андрій.

Андрій каже, що в Туреччині добре ставляться не лише до людей, а й до тварин. Бездомних чотирилапих підгодовують, лікують і навіть чіпують. Зазвичай подібною благодійністю займаються волонтери, але і держава не залишається осторонь. Їх стерилізують і роблять щеплення за державний кошт.

Туреччина – дуже гарна країна, і, хто б міг подумати, у цьому її головний недолік. Туристів неймовірна кількість, тому побачити турецькі, а особливо стамбульські вулиці, безлюдними можна хіба що у сні, зізнається Андрій. Майже у кожному громадському місті є спеціальний пропускний пункт, де відвідувачів перевіряють, як в аеропорту. Так у місті слідкують за безпекою.

У Стамбулі не лише переповнені вулиці, а й дороги, затори тут постійно, тому автомобіль – не надто надійний транспорт, зізнається Андрій.

Дивіться також: Українка розповіла про особливості життя в Індії

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ