Ці проблеми розрослися в Україні до катастрофічних масштабів

Друзі, сьогодні у нас особливий, двохсотий випуск «Криміналу в деталях». Ми проаналізували всі наші ефіри і разом з нашим кримінальним експертом Ярославом Куцом у 200-му випуску показали найгостріші проблеми, які розрослися у нашій країні до катастрофічних масштабів.

Вбивці на дорогах – проблема національного масштабу. І харківська трагедія це знову підтвердила.

Жахлива аварія у Харкові, в якій загинули шестеро людей, шокувала всю країну. Таких історій тисячі. Чиновники, бізнесмени, їхні дітки і звичайні водії гасають, як навіжені. Збивають людей на пішохідних переходах і тротуарах. Лише цього року у ДТП загинуло понад 3 000 українців. Лише максимально суворі і дієві покарання зупинять цю м’ясорубку.

Раніше ми писали, що

Що робити у разі ДТП?

У більшості випадків винуватці аварій намагаються врятувати свою шкуру. Особливо, якщо в них є гроші і влада. Не дайте їм «відмазатися». Знімайте на фото та відео все, що відбуватиметься після інциденту. І головне – зніміть винуватця. Зберіть також відео із камер спостереження та відеореєстраторів машин, які в момент аварії були поряд. Знайдіть свідків і запишіть їхні дані. Усі докази ви зможете використати у суді. Вимагайте висновку судово-медичної експертизи.

Раніше ми писали:  Що робити, якщо винуватець ДТП хоче уникнути відповідальності

Квартирні крадіжки та грабежі – це епідемія, яка лише прогресує.

Домушники одним махом обчищають цілі під’їзди. Лізуть до квартир через вікна. Найстрашніше, що злочинці не зупиняються, навіть якщо господарі вдома. Грабіжники вриваються до будинків. Катують господарів, вимагаючи гроші, і безжально позбавляють життя. Під Києвом грабіжники вбили чоловіка, поки його 10-річний син спав у кімнаті.

Як не стати жертвою крадіїв?

Поставте міцні двері та вікна з хорошими замками. Підключіть сигналізацію. Разом із сусідами найміть охорону або хоча би консьєржа. Камера відеоспостереження над вашими дверима і наліпка на них: «Увага! Квартира охороняється» також можуть врятувати вас від грабіжників. Можете завести собаку.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Що робити, якщо до вас увірвалися грабіжники?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ