Трагедія в Кемерово – логічний висновок правління Путіна

Чому трагедія в Кемерово та той фарс, який навколо неї розгортається, це логічний підсумок 18 років правління Володимира Путіна? Про це розповів шеф-редактор «Ранку у Великому Місті» Костянтин Ігнатчук.

Рідні загиблих у вогні дітей в Кемерово вимагають тільки одного – правди. Але, що б їм не сказали, вони не вірять жодному слову влади. І в цьому винні вони самі. Протягом вісімнадцяти років правління Путіна росіян привчали до того, що державна політика Росії – це брехня та повне нехтування людськими життями. Жорстокий світ КДБ та криміналу Ленінграда навчили Путіна двом речам: «не довіряй нікому» та «не проявляй слабкості». За жодних умов. Цим принципам він слідує невідступно з перших днів на посаді президента.

У серпні 2000 року, через три місяці після того, як Путін слав присягу, затонув атомний підводний човен «Курськ». Допомогу іноземців Путін відкинув. А недолуга російська рятувальна операція була провальною. Не вижив ніхто. Натомість убитим горем матерям та жінкам просто затуляли роти. Буквально.

Два роки по тому у 2002 році терористи захопили в Москві театр на Дубровці, де показували мюзикл «Норд Ост». Понад 900 людей опинилися в заручниках. Унаслідок штурму спецназу загинуло сто тридцять дві людини.

А ще через два роки у 2004-му сотні дітей у північноосетинському місті Беслан опинилися в заручниках у чеченських бойовиків. Штурм спецназу призвів до загибелі 334 людей. Переважно дітей. Врятувати їх міг тодішній президент Чечні Аслан Масхадов. Але Путін не дозволив. Про це розповів безпосередній учасник подій, тодішній радник президента Росії Андрій Ілларіонов.

З того часу Росія пережила ще чимало трагічних подій. Але те, що сталося зараз в Кемерово, – це логічний підсумок вісімнадцятирічного правління Володимира Путіна. Президент бреше людям, підлеглі брешуть президентові. Проте, швидше за все, шок та гнів, що охопив у ці дні багатьох росіян, скоро пройдуть. Бо так вже було не раз. Путін у всьому розбереться. Його новий президентський термін тільки починається.

Які ми можемо зробити висновки з цієї історії? У нас є свої діти, які згоріли заживо у таборі відпочинку, є убиті журналісти та активісти, які хотіли тільки, щоб наша країна стала кращою, є «Небесна сотня», яку убили на Майдані чотири роки тому. І допоки злочинці не будуть покарані, ми не маємо права заспокоюватися, не маємо права опускати руки, не маємо права забути. Бо тоді ми перетворимося на таку ж Росію. Тільки набагато біднішу і без ядерної зброї.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Трагедія в Кемерово: російська влада бреше про кількість жертв?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ