Своя справа: як роботи молодої української дизайнерки друкують відомі видання

Єлизаветі Волосовській всього 21 рік. Вона ще навчається, але її роботи вже з’являються на сторінках відомих журналів моди. Та заради цього першого успіху Лізі довелося покинути рідних та поїхати закордон, аби стати професійним дизайнером.

роботи Єлизавети Волосовської

Ще у 15 років дівчина вперше поїхала з України заради навчання. Два роки Ліза відвідувала престижні дизайнерські курси в Лондоні, щоб відшліфувати своє вміння. Далі навчання вирішила продовжити теж закордоном. Майбутню українську дизайнеру захотіли забрати до себе одразу кілька відомих європейських академій. Та обрала Ліза Бельгійську школу.

Перший курс – і перший же успіх. Спідницю, яку змоделювала Ліза для навчання, помічає голландське видання журналу VOGUЕ. І робота дівчини потрапляє до журналу.

Дівчина зізнається: головне для молодого дизайнера, особливо коли переїздиш в іншу країну, знайомитися з людьми. У майбутньому вони можуть допомогти з порадами, інформацією та роботою. Та закордоном складно не лише заново будувати зв’язки, але й вміти просувати свою творчість.

Відомі журнали почали друкувати роботи молодої українки. А Ліза тим часом взяла участь у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів. Проводився він в Інтернеті, та, за результатами конкурсу, колекція переможця потрапляла на показ та конкурс на Українському тижні моди. І це був перший показ Лізи в Україні.

«
Ми ніколи нічого в Україні поки не представляли, і для мене було дуже важливо. Я хотіла спочатку показати взагалі, чим я займаюся. А потім вже в рамках Ukrainian Fashion Week представити свою колекцію третього курсу», – розповідає Єлизавета Волосовська.

Сьогодні Ліза продовжує займатися творчістю та хоче потрапити на стажування до відомих дизайнерів, отримати більше досвіду на практиці. У майбутньому Ліза планує зробити власний бренд, створювати нові колекції та шити одяг для людей.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Своя справа: як українки виготовляють ткані етнічні килими

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ