Існує колекція з 5 тисяч гумових качечок

В світі так багато цікавого! І ми зобов’язані вам про це розповісти. Дехто збирає колекції картин на мільйони гривень, а дехто – колекції гумових качечок, і теж на мільйон.

Журналісти «Ранку у Великому Місті» зібрали найцікавіші колекції світу. Ви будете шоковані!

 гумова качка

ПРЕДМЕТ КОЛЕКЦІОНУВАННЯ: ГУМОВІ КАЧЕЧКИ

КОЛЕКЦІЯ НАРАХОВУЄ: 5631 КАЧЕНЯ

Що може бути краще гумової качечки у ванні? Правильно! 5 тисяч гумових качечок. Подумала Шарлотт Лі, і почала збирати колекцію із качечок. Гумові іграшки стали для неї якоюсь пристрастю, великі, маленькі, жовті, чорні, яких тільки не знайдеш у колекції… Почала збирати каченят жінка, ще у далекому 1996, а зараз колекція нараховує більше 5 тисяч…З такими «статками» жінка потрапила до Книги Рекордів Гіннеса.  Єдине, що залишилося – або знайти величезну ванну для всіх своїх іграшок, або ж придбати басейн.

ПРЕДМЕТ КОЛЕКЦІОНУВАННЯ: ПУХ З ПУПКА

КОЛЕКЦІЯ НАРАХОВУЄ: 3 СКЛЯНИХ БАНКИ

Напевно, це найбридкіше, що можна колекціонувати. Але Грем Баркер цим займається ще з 1984 року. Як розповідає сам чоловік, однієї ночі він помітив, що  в його пупку є пух він його звідти дістав та викинув…Але це не давало Грему спокою, він почав задумуватися, скільки за рік і взагалі за життя «виробляє» цього пуху. Купив банку і почав збирати кожної ночі «врожаї» зі свого пупка.  Так назбиралася перша банка, друга, третя… Зараз чоловік почав заповнювати вже четверту банку, і дуже цим пишається. Кому як, а от ми не розуміємо, як можна вдома тримати три банки з пупковим пухом…

Більше дивіться у відео           

Також дивіться: В Англії люди ганяються за сиром

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ