В Англії люди ганяються за сиром

В світі так багато цікавого! І ми зобов’язані вам про це розповісти. Думали, що найбожевільніші змагання проводять у вас на день міста? Ми теж, допоки не знайшли ось ці світові змагання. Ви будете шоковані!

сыр фото

ЗМАГАННЯ: ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ПЕРЕНЕСЕННЯ ДРУЖИН

ПРОВОДИТЬСЯ: ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Чоловік з дружиною – це команда: він біжить, вона на ньому висить. Головним завданням цього змагання пробігти відстань до фініша з дружиною на руках. Умови такі: жінка має бути не молодше 17 років і важити не менше 49 кг. При тому, чоловіки чіпляють жінок куди захочуть. Хто на шию садить, іншу за пояс чіпляють. Виглядає це дуже кумедно! Винагородою за такі тортури є пиво, і не одна пляшка, а стільки пляшок, скільки вага у вашої дружини! А що ж, дарма їх на шиї носити? J

ЗМАГАННЯ: СИРНА ГОНКА

ПРОВОДИТЬСЯ: АНГЛІЯ, м. ГЛОСТЕР

Цим змаганням вже близько двохсот років. Суть полягає в тому, що всі учасники біжать за головкою сиру, яку запустили з гори. Виграє той, хто схопить сир на фініші. Призом і є ця головка сиру. Незважаючи на зламані кінцівки, струси мозку та інші травми, щороку до конкурсу приєднуються все більше і більше учасників. А люди зі всього світу з’їжджаються, щоб подивитися як купка люду женеться з гори за сиром.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ