УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Шанс на успішне майбутнє: як відома дизайнерка навчала вихованок інтернату шиттю

Зворушливий проект "Перша професія" допомагає дівчатам з різних шкіл-інтернатів не боятися безробітного майбутнього за стінами закладу. Діти з інтернатів — це майже вирок у нашому суспільстві. А якщо в додаток це діти з особливими потребами, їх перспективи взагалі важко коментувати. Та, на щастя, знаходяться люди, яким не байдужа доля таких дітлахів. Проект дівчата "Pro" фонду Олени Пінчук разом із менторкою жіночого проекту "Я зможу", відомою дизайнеркою Анною Октябрь завітали до житомирського інтернату. Тут дівчатка навчаються на швачок. [read_more_news] Що благодійники подарували юним трудівничкам? Та якими навичками поділилися? Усі подробиці — у сюжеті Ахави Тесленко. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як знайти себе в житті після інтернату. Фото: Pexels

Шанс на успішне майбутнє: як відома дизайнерка навчала вихованок інтернату шиттю

0 Коментувати

Зворушливий проект “Перша професія” допомагає дівчатам з різних шкіл-інтернатів не боятися безробітного майбутнього за стінами закладу.

Діти з інтернатів — це майже вирок у нашому суспільстві. А якщо в додаток це діти з особливими потребами, їх перспективи взагалі важко коментувати.

Та, на щастя, знаходяться люди, яким не байдужа доля таких дітлахів.

Проект дівчата “Pro” фонду Олени Пінчук разом із менторкою жіночого проекту “Я зможу”, відомою дизайнеркою Анною Октябрь завітали до житомирського інтернату.

Тут дівчатка навчаються на швачок.

Також по темі: Де знайти фінансування на власний проект? Знають у Завтра.UA Святкова атмосфера в шпиталі МВС: хто і як привітав героїв Наука в Україні жива? Як Завтра.UA втілює мрії в реальність

Що благодійники подарували юним трудівничкам?

Та якими навичками поділилися?

Усі подробиці — у сюжеті Ахави Тесленко.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як знайти себе в житті після інтернату.

Фото: Pexels

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

28.01.2021 13:20
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: