Шахраї крадуть гроші українців через банкомати

15 мільйонів гривень! Саме стільки за рік вдалося награбувати аферистам з банківських карток українців! І роблять вони це, так сказати, не відходячи від каси, точніше…банкомату.

Скімер. Це перший пристрій, за допомогою якого вас можуть обчистити прямо біля банкомату. Зовні його майже неможливо розпізнати. Цю невелику електронну «черепашку» закріпляють у щілині, в яку вставляється картка. І цей хитрий пристрій просто зчитає ваш пін-код та інші дані. Отримавши ваші дані, шахраї легко виготовлять дублікат карти і знімуть усі ваші гроші.

Кеш-треппінг. Це другий спосіб, який допомагає аферистам забрати ваші гроші. Схема дуже проста. В отвір банкомату для видачі готівки вони приклеюють алюмінієву планку з двостороннім скотчем. Ви стоятимете і чекатимете, що гроші ось-ось вилізуть із банкомату. Але марно. Купюри просто залишаться на липкій стрічці.

Як захиститися від аферистів?

Експерти дають дві основні поради – це щільно прикривати пін-код рукою, аби міні-камери не змогли зчитати цю інформацію, а також не відходити від банкомату доти, доки ви не отримаєте гроші на руки.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Злочинці викрадають із банків гроші українців

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ