УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Салони краси під час карантину: що необхідно знати

Як працюватимуть салони краси під час карантину. Послаблення карантину передбачає відновлення роботи перукарень та салонів краси. Проте тепер вони вимушені працювати в нових умовах та обов’язково дотримуватись певних правил. Робочий день усіх співробітників починається з перевірки температури. Людину з температурою вище 37,2 до роботи не допустять. Також не мають права обслуговувати клієнтів з ознаками респіраторних захворювань. Робота салонів краси має здійснюватись так, щоб клієнти не пересікались. А тому відвідати їх ви зможете тільки по запису. [read_more_news] До того ж мінімум один раз на дві години має відбуватись обробка всіх поверхонь та приміщень. Більше про те, як працюватимуть салони краси під час карантину – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи безпечно їздити на таксі під час пандемії.

Салони краси під час карантину: що необхідно знати

0 Коментувати

Як працюватимуть салони краси під час карантину.

Послаблення карантину передбачає відновлення роботи перукарень та салонів краси. Проте тепер вони вимушені працювати в нових умовах та обов’язково дотримуватись певних правил.

Робочий день усіх співробітників починається з перевірки температури. Людину з температурою вище 37,2 до роботи не допустять.

Також не мають права обслуговувати клієнтів з ознаками респіраторних захворювань.

Робота салонів краси має здійснюватись так, щоб клієнти не пересікались. А тому відвідати їх ви зможете тільки по запису.

Також по темі: Ринки під час карантину: що необхідно знати Магазини підсовують зіпсовані продукти під час карантину – як захиститися Яка маска найкраще захищає від коронавірусу

До того ж мінімум один раз на дві години має відбуватись обробка всіх поверхонь та приміщень.

Більше про те, як працюватимуть салони краси під час карантину – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи безпечно їздити на таксі під час пандемії.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

15.05.2020 17:04
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: