УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Розслаблятись зарано: коронавірус мутує та стає ще заразнішим?!

Американські та британські науковці заявляють, що найбільш поширений нині штам коронавірусу в Європі відрізняється від того, який виявляли на початкових стадіях поширення COVID-19. Вірус мутує, а від цього стає ще небезпечнішим! Окрім того, деякі вчені закликають не розслаблятись навіть попри те, що в багатьох європейських країнах криза минула, і епідемія пішла на спад. Глава берлінського Інституту вірусології імені Роберта Коха Лотар Вілер вважає, що після того, як буде здаватися, що людство впоралось із пандемією, потрібно бути готовим до другої і навіть третьої хвилі захворюваності на COVID-19. [read_more_news] Більше – дивіться в сюжеті журналістки Роксолани Влох. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як відбуватиметься послаблення карантину в Україні.

Розслаблятись зарано: коронавірус мутує та стає ще заразнішим?!

0 Коментувати

Американські та британські науковці заявляють, що найбільш поширений нині штам коронавірусу в Європі відрізняється від того, який виявляли на початкових стадіях поширення COVID-19.

Вірус мутує, а від цього стає ще небезпечнішим!

Окрім того, деякі вчені закликають не розслаблятись навіть попри те, що в багатьох європейських країнах криза минула, і епідемія пішла на спад.

Глава берлінського Інституту вірусології імені Роберта Коха Лотар Вілер вважає, що після того, як буде здаватися, що людство впоралось із пандемією, потрібно бути готовим до другої і навіть третьої хвилі захворюваності на COVID-19.

Також по темі: Як вижити під час карантину? Чи надає держава допомогу жінкам із соціально вразливих груп Світ після пандемії: як нас змінить коронавірус Пандемії могло не бути? Чому Китай приховував інформацію про коронавірус

Більше – дивіться в сюжеті журналістки Роксолани Влох.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як відбуватиметься послаблення карантину в Україні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

08.05.2020 11:51
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: