X

Російське морозиво звинуватили в расизмі

Російське морозиво звинуватили в расизмі. Холодний смаколик під назвою “Обамка” запустила фабрика “Славіца” в Набережних Челнах минулого місяця. Новинка викликала скандал як всередині Росії, так і за кордоном.

Газета The Times написала, що таке морозиво є прикладом повсякденного расизму в країні. А видання New York Post зазначило, що це морозиво ще більше посилює прохолодні відносини між країнами.

Після цього на фабриці “Славіца” заявили, що припиняють випуск морозива «Обамка».

Shevchuk: