Українці почали вчитися економити. Зокрема, почали масово стали брати кредити на енергозбереження та утеплення своїх будинків. Тільки за один тиждень з 4 по 10 травня банки видали на ці цілі 84 мільйони гривень.
За словами голови Держагентства з енергоефективності Сергія Савчука, це більше 5 тисяч кредитів. Ці гроші дають на установку електричних або дров’яних котлів, на економічні радіатори, установку лічильників і утеплення будинків і квартир.
Ці кредити дають навіть малозабезпеченим громадянам – отримувачам субсидій. Таким сім’ям уряд компенсує до 70% кредиту.
Усього в цьому році банки готові видати на енергозбереження 8 мільярдів гривень.