Російське морозиво звинуватили в расизмі

Російське морозиво звинуватили в расизмі. Холодний смаколик під назвою “Обамка” запустила фабрика “Славіца” в Набережних Челнах минулого місяця. Новинка викликала скандал як всередині Росії, так і за кордоном.

Газета The Times написала, що таке морозиво є прикладом повсякденного расизму в країні. А видання New York Post зазначило, що це морозиво ще більше посилює прохолодні відносини між країнами.

Після цього на фабриці “Славіца” заявили, що припиняють випуск морозива «Обамка».

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ