УКР
ICTV - Разом краще

Video: Реальні зарплати чиновників і ті, на які вони заслуговують

У грудні 2019 року українські міністри та їхні заступники отримали премії в сотні тисяч гривень. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко, окрім 70 тисяч гривень премії, отримав 55 тисяч гривень матеріальної допомоги та стільки ж на оздоровлення. Міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському та його заступникам надійшло по більше ніж 100 тисяч гривень премії. Гроші отримали взагалі всі міністри уряду, окрім Дмитра Дубілета. [read_more_news] Тож які зарплати повинні бути у чиновників? Детальніше про це дивіться в сюжеті Валерія Літонінського. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як змінить життя українців земельна реформа.

Реальні зарплати чиновників і ті, на які вони заслуговують

0 Коментувати

У грудні 2019 року українські міністри та їхні заступники отримали премії в сотні тисяч гривень.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко, окрім 70 тисяч гривень премії, отримав 55 тисяч гривень матеріальної допомоги та стільки ж на оздоровлення.

Міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському та його заступникам надійшло по більше ніж 100 тисяч гривень премії. Гроші отримали взагалі всі міністри уряду, окрім Дмитра Дубілета.

Також по темі: Що очікує на Україну у 2020 році — політичний прогноз Верховна Рада схвалила законопроект, який повинен захистити українську мову Кремлівський гороскоп: що чекає на Путіна у 2020 році?

Тож які зарплати повинні бути у чиновників? Детальніше про це дивіться в сюжеті Валерія Літонінського.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як змінить життя українців земельна реформа.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

15.01.2020 13:04
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: