УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Земельна реформа: чому так важко до українців повертається земля

Верховна Рада пішла на канікули, а за земельну реформу так і не проголосувала. Тож чому ж так важко повертається до українців земля? Суперечки, щодо земельної реформи перетворилися на справжню бійню. Як всередині українського парламенту, так біля його будівлі. В Раді билися на засіданні аграрного комітету. Спочатку на депутатів від правлячої фракції Слуга Народу нападали колишні нардепи з партії Свобода, а потім нинішні опозиціонери з ОПЗЖ. Під стінами Ради билися поліція і представники правих організацій. Як наслідок постраждали двоє журналістів та двоє правоохоронців, 26 осіб затримали. [read_more_news] А закон про землю так і не прийняли. Перед другим читанням до проекту подали цілих 5 тисяч правок, що дуже ускладнило його розгляд. Навколо чого ж точиться суперечка? Здавалося б, ідея реформи дуже проста: українці зможуть продавати те, що їм належить, а саме землю, і ніхто не зможе це заборонити. Диявол, як завжди, криється в деталях – скільки можна буде купляти землі в одні руки, та хто саме зможе це робити? Подробиці дивіться у сюжеті Валерія Літонинського у програмі Ранок у Великому Місті. Нагадаємо, раніше Павло Казарін розповідав, чому українці не хочуть реформ.

Земельна реформа: чому так важко до українців повертається земля

0 Коментувати

Верховна Рада пішла на канікули, а за земельну реформу так і не проголосувала. Тож чому ж так важко повертається до українців земля?

Суперечки, щодо земельної реформи перетворилися на справжню бійню. Як всередині українського парламенту, так біля його будівлі.

В Раді билися на засіданні аграрного комітету. Спочатку на депутатів від правлячої фракції Слуга Народу нападали колишні нардепи з партії Свобода, а потім нинішні опозиціонери з ОПЗЖ.

Під стінами Ради билися поліція і представники правих організацій. Як наслідок постраждали двоє журналістів та двоє правоохоронців, 26 осіб затримали.

Також по темі: Казарін: Із Парижа повернувся зовсім інший Зеленський

А закон про землю так і не прийняли. Перед другим читанням до проекту подали цілих 5 тисяч правок, що дуже ускладнило його розгляд. Навколо чого ж точиться суперечка?

Здавалося б, ідея реформи дуже проста: українці зможуть продавати те, що їм належить, а саме землю, і ніхто не зможе це заборонити.

Диявол, як завжди, криється в деталях – скільки можна буде купляти землі в одні руки, та хто саме зможе це робити?

Подробиці дивіться у сюжеті Валерія Літонинського у програмі Ранок у Великому Місті.

Нагадаємо, раніше Павло Казарін розповідав, чому українці не хочуть реформ.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

24.12.2019 17:21
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: