УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Премія PinchukArtCentre 2020: кого визнають найкращим?

У ПінчукАртЦентрі відкрилася нова виставка. На ній зібрані роботи 20 найкращих українських митців, які змагатимуться за премію PinchukArtCentre 2020. Такий конкурс проводиться вже вшосте. Щороку тут обирають переможців з найбільш талановитих та цікавих творців мистецтва. [read_more_news] Теми, які піднімають молоді митці – цінність праці у постіндустріальну епоху, медіаманіпуляції та їхній вплив на політичну діяльність, шанування гендерної різноманітності точно. На відкритті цьогорічного конкурсу побувала Ахава Тесленко. Тож усі деталі дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як отримати грант на навчання за кордоном.

Премія PinchukArtCentre 2020: кого визнають найкращим?

0 Коментувати

У ПінчукАртЦентрі відкрилася нова виставка. На ній зібрані роботи 20 найкращих українських митців, які змагатимуться за премію PinchukArtCentre 2020.

Такий конкурс проводиться вже вшосте. Щороку тут обирають переможців з найбільш талановитих та цікавих творців мистецтва.

Також по темі: Заборонене зображення: PinchukArtCentre здивував провокативною виставкою Не ваша справа: провокативна виставка про секс у PinchukArtCentre Кому PinchukArtCentre подарував 100 тисяч доларів?

Теми, які піднімають молоді митці – цінність праці у постіндустріальну епоху, медіаманіпуляції та їхній вплив на політичну діяльність, шанування гендерної різноманітності точно.

На відкритті цьогорічного конкурсу побувала Ахава Тесленко. Тож усі деталі дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як отримати грант на навчання за кордоном.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

14.02.2020 11:52
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: