УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Очільник МЗС Кулеба про головного партнера України, корупцію та подарунки дружині – інтерв’ю | 33 за 3

Дмитро Кулеба дав ексклюзивне інтерв’ю в рубриці 33 за 3. Довідка: Дмитро Кулеба – український дипломат, міністр закордонних справ України. Отримав ступінь кандидата юридичних наук. З 2003 року розпочав свою дипломатичну кар’єру. Працював у центральному апараті МЗС, у представництві України у Відні, а повернувшись, обійняв посаду посла з особливих доручень. Далі – посаду представника України при Раді Європи. У 2019 році став віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. А у 2020 продовжив свою роботу вже на посаді міністра. 39 років, одружений, батько 2 дітей. З ким Кулеба мав найважчі у житті перемовини? Що думає про роботу уряду? За якої умови покине пост міністра? Що дратує Кулебу в українській політиці найбільше? Чи вірить у подолання корупції в Україні? Який найдорожчий подарунок купував дружині? [read_more_news] На ці та багато інших запитать Дмитро Кулеба відповів Олександрі Кучеренко в рубриці 33 за 3. Більше дивіться у відео. Нагадаємо, раніше у рамках рубрики 33 за 3 дав інтерв'ю Сергій Шкарлет.

Очільник МЗС Кулеба про головного партнера України, корупцію та подарунки дружині – інтерв’ю | 33 за 3

0 Коментувати

Дмитро Кулеба дав ексклюзивне інтерв’ю в рубриці 33 за 3.

Довідка: Дмитро Кулеба – український дипломат, міністр закордонних справ України. Отримав ступінь кандидата юридичних наук. З 2003 року розпочав свою дипломатичну кар’єру. Працював у центральному апараті МЗС, у представництві України у Відні, а повернувшись, обійняв посаду посла з особливих доручень. Далі – посаду представника України при Раді Європи. У 2019 році став віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. А у 2020 продовжив свою роботу вже на посаді міністра. 39 років, одружений, батько 2 дітей.

З ким Кулеба мав найважчі у житті перемовини?

Що думає про роботу уряду?

За якої умови покине пост міністра?

Що дратує Кулебу в українській політиці найбільше?

Чи вірить у подолання корупції в Україні?

Який найдорожчий подарунок купував дружині?

Також по темі: Михайло Федоров про цифрову трансформацію, "Дію" і заробіток міністра – інтерв’ю | 33 за 3 Жан Беленюк про олімпійське золото, політику та дівчат – інтерв’ю | 33 за 3 Міністр юстиції Малюська про легалізацію проституції та платні камери в тюрмах – інтерв’ю | 33 за 3

На ці та багато інших запитать Дмитро Кулеба відповів Олександрі Кучеренко в рубриці 33 за 3.

Більше дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше у рамках рубрики 33 за 3 дав інтерв’ю Сергій Шкарлет.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

04.03.2021 10:40
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: