Це допоможе захистити квартиру від домушників

Що захистить наші оселі від домушників, а що – ні? Сигналізація чи решітки на вікна? Надійні двері чи злий пес? Це з’ясували наші журналісти з експертами: колишнім злодієм та директором охоронної компанії.

квартирні злодії фото

Як же не дати домушникам зробити їхню брудну справу? Давайте розбиратися.

Метод перший – надійні двері. Найчастіше злодії потрапляють у квартиру саме через них. Думаєте, якщо двері броньовані і з дорогим замком, то їх точно не виламають? Експерт з охорони запевняє, що це міф.

«На сьогоднішній день не існує таких дверей, які неможливо зламати. Є лише питання часу і кваліфікації того, хто буде ламати», – розповідає генеральний директор охоронної компанії Дмитро Стрижов.

Метод другий – собака. Чи правда, що вона відлякає будь-якого домушника? Колишній злодій зізнається, що бояться не стільки нападу собаки, скільки гавкоту і зайвого шуму.

«Не обов’язково велику собаку, маленьку, яка гавкає. Я їх називаю дзвінками. Вона гавкає так, що ого-го. Це ж привернення уваги сусідів», – розповідає колишній злодій Володимир Шаповалов.

Метод третій – захист вікон. Аби відкрити їх, злодіям потрібні лічені секунди. Кілька рухів – і вони в квартирі. В особливій небезпеці жителі нижніх поверхів. Тому вони часто вішають решітки. Та експерт пропонує вигіднішу і надійнішу альтернативу решіткам.

«Установка решіток на першому поверсі, звичайно, відлякує. Але ми як експерти охоронного ринку маємо практику, що, на жаль, решітки спилюють, розгинають, через них теж потрапляють. Найбільш правильне рішення з погляду безпеки це установка ролетів, як зовнішніх, так і внутрішніх. В ідеалівнутрішні ролети», – розповідає генеральний директор охоронної компанії Дмитро Стрижов.

Метод четвертий – сигналізація. Дієвий. Сама тільки наліпка на дверях «об’єкт під охороною» вже змусить злодіїв задуматися, чи варто ризикувати. А у разі проникнення в квартиру сигналізація спрацює, і на місце злочину одразу прибуде служба охорони.

Хочете максимально захистити свою оселю від домушників? Об’єднайте всі дієві методи. Встановіть сигналізацію, ролети на вікна та заведіть пса. І головне – нікому не розповідайте, коли вас не буде вдома. І не пишіть про це в соцмережах.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Експерт розповів, як зрозуміти, що вашу квартиру збираються обчистити

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ