Експерт розповів, як зрозуміти, що вашу квартиру збираються обчистити

Просто зараз ви дізнаєтеся, як зрозуміти, що ваша оселя в небезпеці.  Як за допомогою печива крадії з’ясовують, чи ви вдома? І як відлякати злодіїв. Про все це розповів наш кримінальний експерт Ярослав Куц.

Як домушники дізнаються, чи вдома ви і чи не поїхали кудись? Деякі використовують кумедний метод перевірки.

Беруть звичайне крихке печиво і підкладають під килимок біля ваших дверей. Наступного дні вони повертаються і перевіряють. Якщо під килимом печиво розтоптане, значить господар приходив. Якщо ціле – це означає що вдома нікого не було.

Раніше ми писали, що Що робити, якщо до вас увірвалися грабіжники?

Також злодії залишають на стіні або дверях спеціальні позначки.

Домушники старої закалки полюбляють залишати на вхідних дверях малюнки. Намальована на дверях квітка означає, що це багата квартира. Також можуть бути і надписи. Наприклад, НД або НДКК. Перший означає – немає вдома. Другий – немає вдома квартира крадена. Тобто її вже раніше чистили, але можна ще раз.

До вас на домашній телефон весь час наярюють? Мовчать або ж одразу кидають слухавку? Це не просто так – на дроті злодій.

Вони телефонують, аби перевірити. чи є хто вдома. Часто домушники представляються якимись службами чи працівниками ЖЕКу. Мовляв, треба перевірити лічильники чи труби. Скажіть, коли ви будете вдома, аби марно до вас не приходити. Довірливі люди все розказують. А ті все нотують і складають графік. Але найпростіший метод, який використовують мисливці за вашим добром – це звичайний обдзвін квартир. Домушники дзвонять або стукають в усі двері. Таким чином дізнається, які квартири пустують.

Як захиститися від домушників:

– Якщо не хочете, аби вашу квартиру обчистили, встановіть дверний дзвінок з імітацією собачого гавкоту. Злодій подумає, що за дверима злий пес, і не полізе до вашої оселі. Або ж просто злякається, що гучний гавкіт приверне увагу сусідів.

– Встановіть надійну сигналізацію та камери відеоспостереження.

– Не пошкодуйте грошей на якісні вхідні двері і замки.

– А якщо ви вже помітили якісь підозрілі мітки, звертайтеся до поліції.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Майстри, які виготовляють ключі, можуть обчистити ваш дім

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ