Чоловік Гвен Стефані 3 роки зраджував їй із нянею

Мабуть, немає такої людини, яка б не знала легендарний гурт «No Doubt» та його яскраву солістку Гвен Стефані. У 90-ті слова пісні «Don’t Speak» вивчили навіть ті, хто зовсім не тямив в англійській. А більшість дівчат перефарбували волосся у білий колір, аби бути схожими на Гвен, яка завжди була прикладом краси та сексуальності.

гвен стефані фото

Проте усе це не вберегло Гвен Стефані від зрад чоловіка. Через 13 років спільного життя подружжя розлучилося із гучним скандалом. Як виявилося, чоловік Стефані, Гевін Россдел, три роки зраджував їй із нянею їхніх дітей. Це стало останньою краплею для Гвен, яка і так багато йому вибачала.

Першу свою пісню Гвен виконала на сцені шкільного театру. Брат Ерік завжди допомагав розвивати співочий талант Гвен, а коли створив гурт «No Doubt», запросив її туди солісткою. Із появою сестри гурт займав виключно перші рядки усіх хіт-парадів, а сама Гвен стала секс-символом 90-х. Її музична кар’єра дуже швидко набирала обертів, і коли гурт досягнув піку популярності, вона вирішила піти. Тепер Гвен хотіла займатися сольною кар’єрою, і це їй з успіхом вдалося.

Реалізувавши себе як співачка, Стефані усвідомила, що готова до створення родини, і у 2002 році вийшла заміж за вокаліста рок-групи Гевіна Россдела. Згодом вона народила йому первістка, а через два роки – другу дитину. Їхня родина стала прикладом наслідування для багатьох голлівудських сімей. Гвен завжди вміла залагоджувати конфлікти, робила усе, аби діти росли в щасливій атмосфері.

І це було дуже непросто. Співачка ледве встояла, коли дізналася про позашлюбну дочку Гевіна, котра з’явилася невідомо звідки, але плітки про те, що її чоловік нетрадиційної орієнтації, зовсім доконали Стефані. Утім, вона намагалася вірити лише почутому від свого чоловіка, а не пліткам. Але коли Стефані була вагітна третьою дитиною, преса виклала провокаційні фото, де її чоловік тримав їх няню Мінді за сідниці! Тоді усі почали говорити про роман між ними, але Гевін сказав, що і це плітки, і Стефані, як завжди, повірила. Тим більше, що із нянею Мінді вони встигли стати найкращими подругами!

Іронія полягає в тому, що дівчина дуже намагалася бути схожою на солістку «No Doubt», копіювала її стиль, перефарбувала волосся та навіть зображувала міміку Гвен. Вона всіма силами набивалася до неї у подруги і, в підсумку, вкрала її чоловіка. Усе стало явним, коли  Гвен натрапила на інтимні фотографії свого чоловіка та няні.

Чоловік зраджував Гвен із її жалюгідною копією аж цілих три роки. Він був із Мінді навіть тоді, коли дружина народжувала третю дитину! Бідна Гвен ледве пережила ці часи. Адже після розлучення повилазили й інші факти брудних зрад Гевіна. Проте Гвен знайшла в собі сили жити далі. І зараз, у 48, вона прекрасно виглядає і навіть планує народити ще – від молодого залицяльника.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Тіна Тернер ледь не вбила власного чоловіка

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ