УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Чим загрожують потоки Путіна українському газу

Україна залишається транзитом російського газу в Європу ще на 5 років, але путінська Росія не полишає намірів повноцінно запустити обхідні газові труби через Балтійське та Чорне моря. [read_more_news] Днями президент Туреччини Ердоган разом з Путіним запустили першу гілку Турецького потоку, а Меркель у Москві пообіцяла надалі допомагати в реалізації проекту Північний потік-2, будівництво якого заморозилося через санкції США. Про загрозу та збитки від потоків Путіна, а також майбутнє української газотранспортної системи в наступні 5 років, а також після завершення дії нового контракту з російським Газпромом, дивіться в сюжеті Тараса Шако. Нагадаємо, раніше Ранок у Великому Місті розповідав про політичний прогноз для України на 2020.

Чим загрожують потоки Путіна українському газу

0 Коментувати

Україна залишається транзитом російського газу в Європу ще на 5 років, але путінська Росія не полишає намірів повноцінно запустити обхідні газові труби через Балтійське та Чорне моря.

Також по темі: Гарантована ціна на газ: чи вигідно українцям переходити на страхову ціну

Днями президент Туреччини Ердоган разом з Путіним запустили першу гілку Турецького потоку, а Меркель у Москві пообіцяла надалі допомагати в реалізації проекту Північний потік-2, будівництво якого заморозилося через санкції США.

Про загрозу та збитки від потоків Путіна, а також майбутнє української газотранспортної системи в наступні 5 років, а також після завершення дії нового контракту з російським Газпромом, дивіться в сюжеті Тараса Шако.

Нагадаємо, раніше Ранок у Великому Місті розповідав про політичний прогноз для України на 2020.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

15.01.2020 14:50
Завантаження...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: