Чим Київ відрізняється від інших європейських столиць

Журналіст Павло Казарін поміркував про те, чим Київ відрізняється від інших європейських столиць.

У деяких міст є свій власний образ. Не той, що ми зустрічаємо в путівниках – з цифрами й маршрутами. Йдеться, скоріше, про той внутрішній монолог, що пасує тому чи іншому місцю. На які ж роздуми наштовхує досвідчених мандрівників подорож Києвом?

Наприклад, внутрішній монолог Стамбула – це «мій тато султан». Так, це місто навчилося носити європейські костюми. Але при цьому в його шафі завжди висить батьківський халат. Той самий, який протягом століть був одягом місцевих правителів.

Також по темі: Карантин в Україні триватиме, поки не винайдуть вакцину? Хто і як популяризує українське мистецтво Сергія Шкарлета призначили в.о. міністра освіти. Чому громадськість проти?

А ось Прага нагадує веселу вдову. У неї були багаті чоловіки, що залишили непоганий спадок. У цьому багатому домі можна красиво і гостинно жити. Ось вона і живе. Прага ідеальна для тих, хто хоче рафінованої старої центральної Європи. Спокійна, прогулянкова й легковажна, як відпустка. 

Київ заведено лаяти й любити. Але є і те, що в Києві підкуповує – відразу і назавжди.

Дивіться далі в сюжеті від 30.06.2020, чим українська столиця відрізняється від інших європейських міст в очах ведучого Ранку у Великому Місті Павла Казаріна.

Нагадаємо, раніше Павло Казарін розповів про те, який іспит повинна скласти Україна.

Фото: Unsplash

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ