УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Чи безпечно ходити в кафе під час пандемії

Чи безпечно під час карантину відвідувати заклади харчування, та яких правил потрібно дотримуватись. З 11 травня Уряд дозволив приймати відвідувачів на літніх відкритих майданчиках у закладах громадського харчування. Але з певними обмеженнями. Дезінфектори на вході, за столом не більше чотирьох осіб без урахування дітей до 14 років, та відтепер жодних паперових меню. Дезінфекція столів після кожного відвідувача. Офіціанти в рукавичках, масках чи захисних екранах. [read_more_news] Яких ще правил потрібно дотримуватись, коли відвідуєте ресторани та кафе, які це має ризики, та як пристосовуються до нових реалій заклади харчування в інших країнах? Більше – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли закінчиться коронавірус в Україні.

Чи безпечно ходити в кафе під час пандемії

0 Коментувати

Чи безпечно під час карантину відвідувати заклади харчування, та яких правил потрібно дотримуватись.

З 11 травня Уряд дозволив приймати відвідувачів на літніх відкритих майданчиках у закладах громадського харчування. Але з певними обмеженнями.

Дезінфектори на вході, за столом не більше чотирьох осіб без урахування дітей до 14 років, та відтепер жодних паперових меню.

Дезінфекція столів після кожного відвідувача. Офіціанти в рукавичках, масках чи захисних екранах.

Також по темі: Салони краси під час карантину: що необхідно знати Чи безпечно під час карантину пити каву з кав'ярні Коронавірус не зникне ніколи?! Нові припущення учених

Яких ще правил потрібно дотримуватись, коли відвідуєте ресторани та кафе, які це має ризики, та як пристосовуються до нових реалій заклади харчування в інших країнах?

Більше – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли закінчиться коронавірус в Україні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

02.06.2020 13:51
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: