Бердянський душогуб: що знайшли правоохоронці у колодязі?

Тихе курортне містечко Бердянськ Запорізької області. На початку 2000-х місцеві жителі боятися ходити ввечері по темних вулицях. А все тому, що в місті стали зникати молоді дівчата. Що ж відбувається?

бердянський душогуб Руслан Хамаров

До відділку міліції одна за одною надходять заяви про зникнення. Однак реагувати на них не поспішають. Між собою міліціянти шепочуться, мовляв, «знову якісь повії загуляли з приїжджими. За кілька днів повернуться». Хоча деякі справи видаються оперативникам дійсно підозрілими. Але на це немає часу. Їхня увага прикута до гучного пограбування. У місті до будинку подружжя увірвалися грабіжники, вбили їх і забрали всі гроші.

Розкручуючи справу про пограбування з убивством, оперативники перевіряють підозрілих колишніх пацієнтів психоневрологічного диспансеру. І раптом випадково виходять на слід раніше зниклих дівчат.

Правоохоронцю Кисельову якось зателефонувала його тітка Любов Петрівна. Вона скаржилася, що сусід у будинку поряд надто голосно слухає музику та постійно водить жінок, які кричать. Спати заважає.

Міліціонер неохоче перевірив адресу і виявив, що там проживає один із підозрюваних у справі про пограбування і вбивство подружжя. Дивний молодий хлопець азіатської зовнішності. Правоохоронці відразу ж виїхали на місце.

Там їх зустрів господар – Руслан Хамаров. Від вбивства пари він одразу відхрестився. «Я не вбивав подружжя. Вчора вбив… дівчину», – холодно сказав він. Оперативники такого не очікували. Вони ще не знали, від чого дійсно в них волосся стане дибом.

Хамаров зізнався, що тіло дівчини – Поліни – в колодязі. Коли ж оперативники і рятувальники МНС полізли туди, то не повірили своїм очам. У колодязі вони виявили ще десять трупів. Щоб дістати всіх убитих жінок, знадобилося три дні. Особистість однієї з них так і не встановили.

Руслана Хамарова наречуть Бердянським душогубом. Він зізнався, що через його дім пройшло дуже багато жінок. Але вбивав він лише тих, якы йому не чимось не догодили. В однієї було некрасиве тіло, іншу надто кохав, та не міг пробачити зради. А остання, Поліна, хотіла доплати за інтим. Він вбивав та ґвалтував три роки. Потім зізнався, що намагався відтворити процес вбивства, як у кіно.

Бердянському душогубові суд призначив найвищу міру покарання – довічне ув’язнення. Вбивцю подружжя також знайшли і закрили за ґратами.

Дивіться також: Священик-вбивця: чому у людей відмовляли внутрішні органи?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ