Нова революція? Чому кубинці вийшли на протести

Костянтин Ігнатчук фото
Костянтин Ігнатчук
Політичний аналітик

Чому протестують кубинці. 

Вперше з часів революції Фіделя Кастро на Кубі спалахнули масові протести.

Тисячі людей вийшли на вулиці по всьому острову.

Перша демонстрація пройшла в невеликому місті Сан-Антоніо-де-лос-Баньос неподалік Гавани.

Інформація про мітинг швидко поширилася через соцмережі і вже 11 липня протести охопили всю країну.

Також по темі: Неонацисти готували вбивства високопоставлених політиків у Німеччині Головна загроза для США — Росія? Американська розвідка оприлюднила резонансну доповідь Наймасштабніша кібератака в історії: хто і навіщо здійснив хакерський напад на США?

Що саме штовхнуло людей на такий крок і як на це реагує кубинська влада?

Подробиці у відео.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як дітей використовують у війнах.

Фото: Pexels 

ICTV Ранок 15.07.2021 17:00
15.07.2021 17:00

Топ-відео

Гарячі матеріали

Завантаження...

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ