УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Чим Україна відрізняється від Європи

Чим Україна відрізняється від Європи

Павло Казарін
Політичний оглядач

Україна досить сильно відрізняється від Європи. Ми звикли сміятися над європейським спокоєм і законослухняністю, але це саме те, чого не вистачає нашій країні.

Дуже хочеться нудних політиків. Без крайнощів і істерик. Без фіглярства й епатажу. Бюрократів в костюмах, які стануть говорити цифрами і відсотками.

Хочеться дожити до довіри і солідарності. До синергії і співпраці. Все наше кумівство – відгомін підозрілості. Воно обходиться дорого і я втомився переплачувати.

Ми називаємо себе диким заходом східної Європи. Країною соціальних ескалаторів. Це правда. Наші вікна можливостей розкриті так, що в них пролазять все. Наші знаменитості знамениті тим, що вони знамениті.

Наша мрія про Захід вибудувана на вірі в чудо. Ми жадаємо тамтешнього комфорту і соціальних гарантій. Рівня життя і побутового благополуччя. Але ніхто не знає напевно, чи готові ми платити за це ціну. Податками і відповідальністю. Законослухняний і солідарністю.

Дуже хочеться пожити в нудній країні. Втім, це навряд чи трапиться на моїй пам’яті. Єдине, що залежить від нашого покоління, зводиться до дуже простої розвилки. Оголосять все перераховане вище – причиною нашої катастрофи. Або ж стануть розглядати як передумови перемоги.

Також по темі: Росії вигідна конфронтація із США? Думка Казаріна Про що бреше Росія? Казарін розвінчав 7 популярних фейків про Крим У Росії немає опозиції? Павло Казарін пояснив, чому

Нагадаємо, раніше Павло Казарін розповів, кому і за що має дякувати Україна.

Фото: Pexels

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

ICTV Ранок 30.04.2021 12:35
30.04.2021 12:35
Завантаження...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: