Вадим Карп'як

Вадим Карп'як
Український журналіст, ведучий

Вадим Карп’як – український журналіст, ведучий програми “Свобода Слова” на ICTV.

Моя журналістська кар’єра почалася фактично з самого дня народження. Мій батько все життя працював в ЗМІ, а тому навіть з пологового будинку мене забирала машина редакції коломийської газети. Це було, очевидно, кармою. Батьки сміялися, мовляв, бути йому журналістом.

Ще в школі з другом я почав видавати стінгазету, а потім – друкований журнал. На третьому курсі гуманітарного факультету Могилянки почав працювати на радіо. Це була перша альтернативна станція, яка крутила не російськомовну, а тільки українську або зарубіжну музику – «Радіо Столиці». Там я попрацював рік, а потім пішов у компанію, яка продавала рекламу на телебаченні.

Моє знайомство з телевізійною «кухнею» розпочалося у ролі інформаційного, а через кілька місяців випускового редактора ранкової програми «Сніданок з 1+1». Мій шлях на ТБ також пов’язаний з інтелектуальною програмою «Чубай&Бондар» на телеканалі ТВі, в якій я працював редактором. А в 2013 році мене покликали ведучим на канал «112».

Пропозиція від каналу ICTV стати ведучим «Свободи слова» надійшла в дуже символічний момент. Я саме був у Карпатах, підіймався на гору з сім’єю ­– і в цю хвилину отримав дзвінок з каналу. Таким чином, новина мене спіткала по дорозі на карпатську вершину. Я, звісно, взяв час на подумати, але без перебільшення можу сказати, що для політичної журналістики  в Україні – це найліпша пропозиція, яку політичний журналіст взагалі може отримати.

Словесний портрет

Телеведучий народився 27 січня 1977 року в Коломиї.

У 1998 році закінчив бакалаврат за фахом «Теорія культури» (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), у 2001 році – магістерську програму з політології.

Має власний бізнес, пов’язаний з радіоменеджментом.

Якби не займався журналістикою, був би редактором або рекламістом.

Хобі: стендовий моделізм, піші прогулянки, туризм.

Одружений, батько трьох дітей.

На ICTV Вадим Карп’як прийшов у серпні 2016 року ведучим на проект «Свобода слова».

Facebook Vadym Karpiak

Instagram – Vadym Karpiak

Блоги

Топ-відео

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ