Звичка постійно заглядати в телефон свідчить про проблеми зі здоров’ям

Цікаво дізнатися про що говорять наші звички? Журналісти з’ясували – і були шоковані результатами.

Звичка: Заглядати в телефон

Діагноз: Емоційна нестабільність

Якщо ваш друг під час розмови часто зазирає у телефон та оновлює всілякі соцмережі чи електронну пошту – це зовсім не означає, що ви нудний співрозмовник. Це означає, що ваш друг емоційно нестабільний та на підсвідомому рівні намагається підняти собі настрій.

рукопожатие фото

фото: ru.123rf.com

Звичка: Сильне рукостискання

Діагноз:  Цілеспрямованість та емоційність

Думали сила рукостискання залежить від біцепсів? Зовсім ні, – так сказали вчені з університету штату Алабама. Виявляється, чим сильніше рукостискання, тим більш амбіційна та емоційна людина перед вами. Мабуть, кожну співбесіду з цього і потрібно починати! Пожав сильно руку – значить амбіційний, можна брати… Слабке стискання – вибачте, ви нам не підходите…

Звичка: Пунктуальність

Діагноз: Кар’єрист

Ця звичка означає, що ви активна, амбіційна людина, проте надто зосереджена на кар’єрі. Якщо ж все навпаки, і ви навіть на власне весілля примудрилися спізнитися, не кажучи про співбесіди та всілякі дріб’язкові зустрічі, – ми вас порадуємо, в цьому немає нічого поганого, окрім злих людей, які на вас зачекалися. Просто, якщо ви не пунктуальна людина, – це означає, що ви врівноважена, спокійна, не схильна до честолюбства особистість.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ