Зіркові красуні, які спокушають чужих чоловіків

Ці красуні – улюблениці мільйонів! Їх обожнюють, ними захоплюються! І не тільки фанати, але й одружені чоловіки.  Вони – зіркові розлучниці.

Анджеліна Джолі. Певно, чи не найвідоміша розлучниця! У 2005 весь світ ахнув від новин про те, що Бред Пітт пішов від Дженніфер Еністон! І не тому, що вона йому набридла, чи несмачно готувала, а тому, що знайшов кращу. І нею виявилася перша красуня Голлівуду – Анджеліна Джолі. А все тому, що зйомки «Містер та Місіс Сміт» проходили дуже пристрасно і, як виявилося, дуже результативно. Любов на екрані плавно переросла у справжню.

Джулія Робертс. Так, в це важко повірити, але Джулія Робертс теж в числі нечемних дівчаток! Перший шлюб акторки зі співаком Лайлі Ловеттом тривав менше двох років. А на зйомках фільму «Мексиканець» Джулія закрутила роман з одруженим оператором Даніелем Модером. Так, він не нафтовий магнат, не суперзірка, і навіть не режисер. А просто звичайний оператор. Через любов до голлівудської зірки Даніел розірвав шлюб, який тривав 4 роки.

Дженніфер Лопес. Ця гаряча штучка розбила не одне чоловіче серце. І навіть влучила в одружене! Коли між нею та Марком Ентоні спалахнула іскра кохання, чоловік теж був одружений. І не з ким-небудь, а з красунею Даянарою Торрес. Та Дженніфер ніколи не відрізнялася нерішучістю, і тут теж не хлопала вухами!. Нічого, що одружений!  Подумала Дженніфер і швиденько розтормошила сімейне гніздечко.

Одружилися Марк Ентоні і Дженніфер Лопес вже через тиждень після розлучення чоловіка. В гарячому шлюбі пара надбала двох діточок, але навіть вони не стали причиною любити один одного вічно. Два роки тому зірки розлучилися…

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ