УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Журналісти з’ясували, як ФСБ стежить за людьми у соцмережах

Заборона діяльності низки російських компаній на території України, особливо популярних соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», спричинила небувалу хвилю обурення. Критики рішення РНБО заявляють: блокування російських соцмереж – цензура. Прихильники переконані: це необхідний крок в умовах гібридної війни, який потрібно було впровадити ще три роки тому. Після рішення української влади про впровадження санкцій щодо російських інтернет-сервісів та соцмереж, в Кремлі місця собі не знаходять. Власне, сам факт, що в Кремлі бісяться не через заборону, скажімо, низки російських банків, а саме соціальних мереж – означає: рішення потрапило точно в ціль. Більше того – відразу після підпису президента Порошенка під рішенням РНБО, сайт глави держави спробували атакувати російські хакери. Українська аудиторія «ВКонтакте» становить 12-14 мільйонів користувачів. Це другий за популярністю після пошукового сервісу Google інтернет-ресурс в Україні. Особисті фотографії, коло друзів, приватні повідомлення: мало хто знає, що все це – прямо перед очима ФСБ. Крім того, російська влада розширює повноваження ФСБ.  Зокрема, з 1 серпня 2014 року спецслужба має право отримувати особисті дані користувачів усіх російських інтернет-ресурсів без рішення суду. Тож, майже 15 мільйонів українських громадян, зареєстрованих у ВК, – а також десятки мільйонів, хто користується сайтами «Одноклассники», Мейл.ру, Яндекс –нічим не захищені від ФСБ. Більше дивіться у відео

Журналісти з’ясували, як ФСБ стежить за людьми у соцмережах

0 Коментувати

Заборона діяльності низки російських компаній на території України, особливо популярних соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», спричинила небувалу хвилю обурення.

Критики рішення РНБО заявляють: блокування російських соцмереж – цензура. Прихильники переконані: це необхідний крок в умовах гібридної війни, який потрібно було впровадити ще три роки тому.

Після рішення української влади про впровадження санкцій щодо російських інтернет-сервісів та соцмереж, в Кремлі місця собі не знаходять.

Власне, сам факт, що в Кремлі бісяться не через заборону, скажімо, низки російських банків, а саме соціальних мереж – означає: рішення потрапило точно в ціль. Більше того – відразу після підпису президента Порошенка під рішенням РНБО, сайт глави держави спробували атакувати російські хакери.

Українська аудиторія «ВКонтакте» становить 12-14 мільйонів користувачів. Це другий за популярністю після пошукового сервісу Google інтернет-ресурс в Україні. Особисті фотографії, коло друзів, приватні повідомлення: мало хто знає, що все це – прямо перед очима ФСБ.

Крім того, російська влада розширює повноваження ФСБ.  Зокрема, з 1 серпня 2014 року спецслужба має право отримувати особисті дані користувачів усіх російських інтернет-ресурсів без рішення суду. Тож, майже 15 мільйонів українських громадян, зареєстрованих у ВК, – а також десятки мільйонів, хто користується сайтами «Одноклассники», Мейл.ру, Яндекс –нічим не захищені від ФСБ.

Більше дивіться у відео

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

19.05.2017 13:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: