УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Жіноча коаліція проти Лукашенка: Президентом Білорусі може стати жінка?

Окрім чинного президента Олександра Лукашенка, ЦВК Білорусі зареєстрував кандидатами на президентські вибори чотирьох осіб. І одна з них – жінка.   З трійки найбільш популярних “альтернативних” кандидатів до цього етапу вдалося дійти тільки Світлані, дружині білоруського блогера Тихановського.  Її підтримують голова штабу недопущеного до виборів Віктора Бабарико Марія Колеснікова та дружина Валерія Цепкала Вероніка.  [read_more_news] Чи має жіноче тріо реальні шанси на перемогу?  Дивіться в сюжеті.  Нагадаємо, раніше ми розповідали, що білоруси хочуть нового президента.

Жіноча коаліція проти Лукашенка: Президентом Білорусі може стати жінка?

0 Коментувати

Окрім чинного президента Олександра Лукашенка, ЦВК Білорусі зареєстрував кандидатами на президентські вибори чотирьох осіб. І одна з них – жінка.  

З трійки найбільш популярних “альтернативних” кандидатів до цього етапу вдалося дійти тільки Світлані, дружині білоруського блогера Тихановського. 

Її підтримують голова штабу недопущеного до виборів Віктора Бабарико Марія Колеснікова та дружина Валерія Цепкала Вероніка. 

Також по темі: Гривня вже знецінилася. Чого чекати українцям від нового голови НБУ Чому прихильники Порошенка і Зеленського ніяк не можуть домовитися? Відкосити від армії тепер не вдасться навіть непридатним для служби?

Чи має жіноче тріо реальні шанси на перемогу? 

Дивіться в сюжеті. 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що білоруси хочуть нового президента.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

22.07.2020 12:30
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: