УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Запрацював ринок газу: що змінилось для українців?

Ринок газу запрацював в Україні з 1 серпня. Як українцям можна скористатися цим з вигодою для себе? Запуск ринку газу у країні пройшов непомітно –‌ хоча ця подія може суттєво вплинути на життя і добробут багатьох із нас.  Донедавна один і той самий газ в Україні мав дві різні ціни. Підприємствам він продавався за ринковою ціною, а для населення мав фіксовану, нижчу. Вигоди для ж населення насправді не було –‌ за сам газ люди платили менше, але це той випадок, коли українцям однією рукою давали, а іншою забирали.  [read_more_news] Тепер газ для населення продаватиметься за ринковими цінами для всіх.  Чому нібито дешевий газ насправді обходився українцям дорожче? І які можливості відкриє вільний ринок газу для споживачів і як нам скористатися цими змінами? Дивіться у відео.  Нагадаємо, ми писали про реальну ціну на газ в Україні, про яку Ранку у Великому Місті розповіла Олена Зеркаль, ексзаступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції.

Запрацював ринок газу: що змінилось для українців?

0 Коментувати

Ринок газу запрацював в Україні з 1 серпня. Як українцям можна скористатися цим з вигодою для себе?

Запуск ринку газу у країні пройшов непомітно –‌ хоча ця подія може суттєво вплинути на життя і добробут багатьох із нас. 

Донедавна один і той самий газ в Україні мав дві різні ціни. Підприємствам він продавався за ринковою ціною, а для населення мав фіксовану, нижчу.

Вигоди для ж населення насправді не було –‌ за сам газ люди платили менше, але це той випадок, коли українцям однією рукою давали, а іншою забирали. 

Також по темі: Касові апарати у смартфоні: навіщо потрібні і кого торкнеться нововведення Фейкові чеки: що необхідно знати покупцю Прохідний бал до медичних вишів хочуть зменшити. Що чекає на медицину?

Тепер газ для населення продаватиметься за ринковими цінами для всіх. 

Чому нібито дешевий газ насправді обходився українцям дорожче? І які можливості відкриє вільний ринок газу для споживачів і як нам скористатися цими змінами?

Дивіться у відео. 

Нагадаємо, ми писали про реальну ціну на газ в Україні, про яку Ранку у Великому Місті розповіла Олена Зеркаль, ексзаступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

10.08.2020 12:45
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: