УКР
УКР

Video: Захистити оселю допоможуть мотузка і свята вода

Мій дім – моя фортеця. Та, на жаль, комфортно почуватися у власній оселі може не кожен. Щодня ваша квартира чи будинок накопичує в собі енергію, яка далеко не завжди є позитивною. Це дуже легко перевірити за допомогою святої води.

"Потрібно поставити відкриту банку зі святою водою під ліжко, з того боку, де знаходяться ваші ноги. І просто спіть. Якщо кількість води зменшиться – у вашій квартирі є негатив, і потрібно її очистити", –  розповідає екстрасенс Олександра Шепеленко.

Дехто намагається очистити дім від негативу, запросивши священика, дехто просто поставивши чимало ікон. Втім, екстрасенс упевнена: ікони не врятують. Навпаки, якщо в оселі їх багато, може спрацювати "закон підлості", і ви притягнете до себе негатив.

Як стверджують екстрасенси, зовсім не обов'язково викидати гроші на обряди чи купувати незрозумілі амулети. По-перше, зверніть увагу на дзеркала у вас в домі. Виявляється, вони впливають на ваше здоров’я та самопочуття.

"Ніколи не вішайте дзеркало, яке буде вас "відрізати". Якщо у вашій квартирі висить дзеркало по груди, рано чи пізно ваші ноги почнуть боліти. Тому що ви відрізали їх у дзеркалі і так постійно себе бачите", –  застерігає Шепеленко.

По-друге, очистіть свою оселю. Кожен з нас може самостійно провести цей обряд.

"Візьміть свічку, відкрийте всі двері, які є у вашій квартирі, і обійдіть усю оселю. У дверних отворах потрібно затримуватися по 5 секунд", –  радить екстрасенс.

Після очищення обов'язково зробіть обряд для захисту оселі. Вам знадобиться лише звичайна мотузка та свята вода.

"Візьміть двадцятисантиметрову мотузку, опустіть її в свячену воду і дайте полежати там протягом доби. Після цього потрібно зав’язати 7 вузликів і сховати мотузку. Вона вас оберігатиме", – розповіла Олександра Шепеленко.

Тож, уберегти свою оселю від негативу зовсім не складно. Спробуйте та захистіть себе і своїх близьких.

Захистити оселю допоможуть мотузка і свята вода

0 Коментувати

Мій дім – моя фортеця. Та, на жаль, комфортно почуватися у власній оселі може не кожен. Щодня ваша квартира чи будинок накопичує в собі енергію, яка далеко не завжди є позитивною. Це дуже легко перевірити за допомогою святої води.

“Потрібно поставити відкриту банку зі святою водою під ліжко, з того боку, де знаходяться ваші ноги. І просто спіть. Якщо кількість води зменшиться – у вашій квартирі є негатив, і потрібно її очистити”, –  розповідає екстрасенс Олександра Шепеленко.

Дехто намагається очистити дім від негативу, запросивши священика, дехто просто поставивши чимало ікон. Втім, екстрасенс упевнена: ікони не врятують. Навпаки, якщо в оселі їх багато, може спрацювати “закон підлості”, і ви притягнете до себе негатив.

Як стверджують екстрасенси, зовсім не обов’язково викидати гроші на обряди чи купувати незрозумілі амулети. По-перше, зверніть увагу на дзеркала у вас в домі. Виявляється, вони впливають на ваше здоров’я та самопочуття.

“Ніколи не вішайте дзеркало, яке буде вас “відрізати”. Якщо у вашій квартирі висить дзеркало по груди, рано чи пізно ваші ноги почнуть боліти. Тому що ви відрізали їх у дзеркалі і так постійно себе бачите”, –  застерігає Шепеленко.

По-друге, очистіть свою оселю. Кожен з нас може самостійно провести цей обряд.

“Візьміть свічку, відкрийте всі двері, які є у вашій квартирі, і обійдіть усю оселю. У дверних отворах потрібно затримуватися по 5 секунд”, –  радить екстрасенс.

Після очищення обов’язково зробіть обряд для захисту оселі. Вам знадобиться лише звичайна мотузка та свята вода.

“Візьміть двадцятисантиметрову мотузку, опустіть її в свячену воду і дайте полежати там протягом доби. Після цього потрібно зав’язати 7 вузликів і сховати мотузку. Вона вас оберігатиме”, – розповіла Олександра Шепеленко.

Тож, уберегти свою оселю від негативу зовсім не складно. Спробуйте та захистіть себе і своїх близьких.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.12.2015 13:29
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: