Забудовники у змові з банками кидають українців на гроші

Збираєтеся купувати квартиру в кредит? Не поспішайте збирати речі. Наш кримінальний експерт Ярослав Куц розповів, як забудовники в змові з банками кидають на гроші, як розстрочка може обернутися для вас пеклом та чим небезпечні кредитні канікули.

Коли оформлюєте кредит на житло, вчитуйтеся в кожну літеру в угоді, аби потім не мати великих проблем.

У Києві молода сім’я взяла квартиру в кредит. Але оскільки кредит був у доларах, вартість різко підвищилася. Вони не встигали все сплачувати. Їм почали дзвонити і заявили, що відберуть новеньку квартиру і викинуть сім’ю на вулицю. А потім раптово до оселі увірвалися колектори. І закінчилося все трагедією – налякана вагітна господиня втратила дитину.

Раніше ми писали: Квартиранти-шахраї перепродають орендоване житло іншим людям

Забудовники пропонують вам вигідний варіант придбання квартири у розстрочку? Знайте: по суті це той самий кредит.

Чоловік взяв квартиру у розстрочку. За обіцянками забудовника, за кілька років він мав виплатити розстрочку і заїхати до готової квартири. Та хіба ж він міг подумати, що квартиру продали в розстрочку ще одному господареві? А потім забудовник збанкрутів і зник разом з банком.

Ви не можете вчасно виплачувати кредит за квартиру, і турботливий банк пропонує вам взяти кредитні канікули? Не ведіться, аби не потрапити у кредитне рабство.

Наша героїня сумлінно сплачувала кредит за квартиру. Та настали скрутні часи, платити було нічим. У банку дали кредитні канікули на 3 місяці. Але жінку ніхто не попередив, що за ці канікули вона потім добряче переплатить. Їй нарахували величезну пеню. Жінка просто не мала грошей, аби її сплатити. І банк через суд наклав арешт на її квартиру.

Як не стати жертвою кредитних афер:

– Берете квартиру в кредит? Ретельно читайте договір, який ви укладаєте з банком.

– Проконсультуйтеся з юристом, перш ніж підписувати документи.

– Якщо вам погрожують колектори, звертайтеся до поліції!

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Скільки коштує оренда і купівля квартир у Польщі, а скільки – в Україні

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ