Мадонна люто ненавидить Леді Гагу – за що?

Мадонна люто ненавидить Леді Гагу – протистояння поп-дів.

Коли ти – епатажна і неповторна, носиш титул поп-королеви, а на горизонті з’являється точно така ж, але молода і перспективна, яка теж претендує на це звання, – ненависті не уникнути.

ГАГА ПРОТИ МАДОННИ. РАУНД ПЕРШИЙ

У той час, як Гага лише починала кар’єру, Мадонна вже давно сяяла на зірковому Олімпі. Вона була Королевою поп-музики, і це не могло не захоплювати Гагу, яка жадала такої ж популярності.

Дівчина постійно вихваляла Мадонну в інтерв’ю та казала, що та для неї приклад. Це лестило Мадонні, вона любила молоденьких артисток, які нею захоплювалися.

Але Леді Гагу зовсім скоро почали прирівнювати до Королеви, у пресі все частіше з’являлися заголовки, що знайшлася заміна Мадонні. Це почало її дратувати!

ГАГА ПРОТИ МАДОННИ. РАУНД ДРУГИЙ

Ідеальна, епатажна, феєрична Гага досить швидко завоювала собі місце на зірковому Олімпі. А потім сталося неочікуване. Гага випустила пісню Born this way – один в один схожу на пісню, яку Мадж співала ще наприкінці 70-х Express Yourself.

На Леді Гагу полилася купа бруду, мовляв, хоче зайняти місце Мадонни, тому копіює її. А Гага мало того, що сплагіатила пісню Мадонни, та ще й образилася на співачку, бо та назвала її пісню спрощеною.

Також по темі: Мадонна шокувала прихильників відвертим фото в Інстаграмі Леді Гага обурила фанатів епатажним вбранням Служба доставки не впізнала співачку Мадонну

Мадонна пішла далі і під час свого світового турне співала пісню Гаги, співставлену зі своєю власною піснею, тим самим підкреслюючи, що Гага пісню дійсно вкрала. Тоді Гага у Твіттері почала натякати, що Мадонна співає під фонограму.

ГАГА ПРОТИ МАДОННИ. РАУНД ТРЕТІЙ

Гага викреслила Мадонну зі списку своїх кумирів. А в інтерв’ю ображалася, коли її зрівнювали з Королевою поп-музики, і завжди повторювала, що вона – композитор та виконавець, а Мадонна просто співачка.

Це виглядало так, ніби Гага ставить себе як музичного генія, а Мадонну ніби якусь дешеву поп-виконавицю. Мадонна теж не розуміла, чому якусь там Гагу прирівнюють до неї – до Королеви.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ці всесвітньо відомі красуні не змогли поділити Джастіна Бібера

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ