Єлизавета ІІ не має паспорта і не може бути засудженою

У світі так багато цікавого. Виявляється, існують закони, які можна порушувати, і вам за це нічого не буде. За однієї умови: якщо ви – королева Англії.

Елизавета 2 фото

Photo by Alan Crowhurst/Getty Images

Правило: Мати паспорт

Причина порушення: Паспорт видається від імені королеви

Здавалося б, такий закон. Що ж тут порушувати? А все тому, що у Великобританії паспорти видає сама королева, тобто всі паспорти видаються від її імені. Тільки-но уявіть, як звучатиме: королева Англії Єлизавета ІІ видала паспорт королеві Єлизаветі ІІ… Та і взагалі, навіщо Королеві паспорт?  Її і так всі знають. До речі, щоб виїхати за кордон, королеві теж не потрібен ані паспорт, ані візи.

Правило: Одна дата народження

Причина порушення: Монархи святкують дні народження улітку

Коли б не народився монарх (у випадку Єлизавети – 21 квітня), а день народження, все одно святкують улітку. Просто в королеви два офіційних дня народження. Ну, не те що б весною, у свій справжній день народження, королева сиділа і сумувала.  21 квітня вона святкує з родиною, а у всіх парках Лондона пускають салюти. А от вже в червні, парад на весь Лондон та офіційний прийом у королеви. Просто за законом – святкування дня народження монарха має проходити саме влітку, щоб піддані розділили радість з королевою та не померзли.

Правило: Бути засудженою

Причина порушення: Арешт відбувається від імені монарха

Монарха не можна заарештовувати та порушити кримінальну справу проти нього. І все знову тому, що королева не може сама себе арештувати. Це не означає, що Єлизавета на своїй тачці може збити людину і їй за це нічого не буде. Просто спочатку монарха змушують відректися від престолу, а потім засуджують.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ